• Šiandien yra: Šeštadienis, gruodžio 10, 2016

10 ženklų, kad JIS bus geras tėtis

Šeima, nuotr. FreepikŠeima, nuotr. Freepik

Galbūt kaip tik šiuo metu svarstote tekėti ar ne, nes nesate įsitikinusi ar JIS bus geras tėtis? O gal jau gyvenate santuokoje ir planuojate tapti tėvais? Visiškai nesvarbu kokioje stadijoje Jūsų santykiai, jei norite žinoti ar žmogus su kuriuo esate bus geras tėtis, turite atkreipti dėmesį į šiuos dalykus.

1. Jis nebijo atrodyti kvailai.

Jei Jūsų vyras nesutrinka neįprastose situacijose, vadinasi, jis bus išskirtinis tėtis ir tikrai savo dukrai leis nudažyti savo nagus raudona spalva. Mokės savo vaikams parodyti kokie jie jam svarbūs;

2. Jis rūpinasi jumis, kai sergate.

Kada užklumpa liga paprastai prarandame jėgas ir norime, kad mumis būtų pasirūpinta. Tai reiškia, kad tam tikra prasme grįžtame į vaikystę. Jei vyras rūpinasi jumis, kada jaučiatės tokia bejėgė, būkite rami, jis tikrai žinos kaip rūpintis vaikais.

3. Šeima jam – numeris vienas.

Jei jūsų vyras Jums atiduoda viską, kas geriausia, jei vietoj to, kad liktų namie jis eina į darbą ir išlaiko šeimą, jis neabejotinai bus geras tėtis

4. Visuomet atkreipia dėmesį į vaikus.

Net, jei ir neturite vaikų, tikriausiai ne kartą esate mačiusi kaip jūsų išrinktasis bendrauja su mažais vaikais. Jei jis atkreipia į juos dėmesį, jei priklaupia ir ima kalbėtis apie tai, kas vaikams įdomu – tai dar vienas ženklas, jog jis bus geras tėtis.

5. Jis moka gaminti.

Jei vaikinas neskirsto darbų į vyriškus ir moteriškus, jei jam ne problema paruošti vakarienę ar įdėti nešvarius skalbinius į skalbyklę, vadinasi jis turi potencialo tapti geriausiu tėčiu.

6. Jis yra kantrus.
Vaikų auklėjimas reikalauja daug kantrybės. Kartais vaikui rekia 25 kartus aiškinti, kodėl pavyzdžiui mašinoje taip svarbu segėti saugos diržą todėl be didžiulės kantrybės šioje vietoje neišsisuksi.

7. Jis moka pokštauti.

Pokštai dažnai atveria kelią į vaikų širdis. Tai mokėdamas vyras, puikiai sutars su vaikais ir nesureikšmindamas tam tikrų dalykų greičiau ras kompromisą sudėtingoje situacijoje.

8. Jis tolerantiškas.

Visi be išimties darome klaidų. Nė vienas be jų neužaugome, nesubrendome. Labai svarbu, kad tėvai būtų tolerantiški ir mokėtų suprasti tam tikras vaikų padarytas klaidas.

9. Jis išradingas.

Jūsų vyras bus puikus tėvas, jei jis nestokoja išradingumo. Kartais vaikai mėgsta mesti iššūkį tevų kūrybiškumui ir čia labai svarbu parodyti, kad šioje vietoje jie dar turi ko iš tevų pasimokyti.

10. Jis Jus myli.

Rodoma meilė ir pagarba mamai – nuoroda į vaiko elgesį jam suaugus. Tikėtina, kad užaugus, matytą šeimos modelį, jis bandys perkelti ir į savo kuriamą šeimą.

Parengta pagal gloriouslife.club

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>