• Šiandien yra: Trečiadienis, gruodžio 7, 2016

15 brangiausių garsenybių sužadėtuvių žiedų

Beyonce, nuotr.  theamazingpicsBeyonce, nuotr. theamazingpics

Vasara – vestuvių metas. Per minutę Pasaulyje susituokia daugiau porų, nei galima įsivaizduoti. Įžymybių rate visi stengiasi būti pranašesni vieni už kitus elegancija ir puošnumu ypač sužadėtuvių ir santuokos metu.

Penkiasdešimtaisiais, sužadėtuvių ar vestuvių žiedams išleisti 1000 dolerių (~905 eurų) buvo dideli pinigai. Bet šiomis dienomis, kai įžymybės sunkiai išbūna 5 metus santuokoje su vienu žmogumi, atrodo, kad santuokos yra skirtos tik vyrams, norintiems išleisti milijonus dolerių sužadėtuvių žiedui.

O keisčiausias dalykas yra tai, kad vyrui, išleidusiam didžiulę sumą pinigų rūpi tik tai, kad santuoka truktų iki dviejų mėnesių! Didelės išlaidos žiedams yra ne kas kita kaip varžybos. Ar tikrai nupirktas žiedas parodo ką jauti savo sužadėtiniui? Niekam nerūpi. Tokia ta Holivudo kultūra.

Pateikiame 15-os brangiausių sužadėtuvių žiedų sąrašą.

15. Hedi Klum – 150 000 dolerių

Keista, kad Heidi Klum vis dar patenka į šį sąrašą su savo sužadėtuvių žiedu, kurio kaina visiškai nublanksta palyginus su dabartinėmis įžymybių išlaidomis sužadėtuvių žiedams. Kad ir kaip bebūtų, 150 000 dolerių, mums, negyvenantiems Holivude, yra dideli pinigai. Tačiau Holivude, tokios išlaidos sužadėtuvių žiedui prilygsta kramtomosios gumos kainai. Kas žino, tai gali būti viena iš priežasčių, kodėl ši santuoka nenusisekė.

14. Rys Viterspūn (angl. Reese Witherspoon) – 250 000 dolerių

Skilnda gandai, kad šiai porai reikalai nesiklosto gerai. Tačiau jie nusprendė šiuos asmeninius dalykus laikyti sau. Suprantama.

13. Dženifer Garner (angl. Jennifer) – 500 000 dolerių

Šio žiedo vertė du kartus didesnė, nei prieš tai buvusio: 500 000 dolerių. Tuo metu Holivude tokia suma pinigų vis dar kažką reiškė. Bet jau nebe!

Sąrašui einant tolyn, pamatysite, kad išleisti pusę milijono dolerių sužadėtuvių žiedui yra nebemadinga. Bet Benui (angl. Ben Affleck – tuometinis Dženifer sužadėtinis) mažos išlaidos, tikriausiai, išėjo į naudą, kadangi pora galiausiai pasuko skirtingais keliais.

12. Keitė Middleton (angl. Kate) – 500 000 dolerių

Su šituo žiedu Princas Čarlzas (angl. Prince Charles) pasipiršo Princesei Dianai. Princas Vilijamas (angl. Prince William) paveldėjo jį iš savo motinos ir taip pat su juo pasipiršo savo žmonai. Keitei (angl. Kate) buvo garbė pasipuošti savo uošvienės sužadėtuvių žiedu pagamintu iš safyro.

11. Amal Alamuddin – 750 000 dolerių

Džordžas Klūnis (angl. George Clooney) šį žiedą padovanojo ir bendradarbiavo kuriant savo mylimajai Jungtinėje Karalystėje gyvenančiai žmogaus teisių advokatei A. Alamuddin. Pora susituokė 2014 metais.

10. Khloe Kardashian – 850 000 dolerių

Lamaras Odomas (angl. Lamar Odom) kadaise turėjo problemų su narkotikais. Buvo aišku, kad Khloe jis niekada nepatiko, todėl pirmasis dalykas, kuris ją patraukė, tikriausiai, buvo Lamaro pinigai. Kardashianų šeimai visada patiko būti apkalbamiems žiniose. Atsisakyti 850 000 dolerių sužadėtuvių žiedo yra neįmanoma. Tam, kad patektum į žinias, nors ir labai trumpam, tokią kainą sumokėti verta.

9. Hilary Duff (angl. Hillary) – 1 000 000 dolerių

1 000 000 dolerių mažyčiam tviskančiam brangakmenio gabalėliui! Maikas (angl. Mike) taip pat kadaise turėjo problemų su priklausomybėmis – per daug dažnai mėgdavo išgerti. Tačiau jis gėrė ne tik anksčiau, bet ir dabar. Ar leidžiant tokius pinigus žiedui, kuris net nebuvo gera investicija, kažkas jam darė spaudimą? Šito niekas nežino. Šis ledo ritulio žaidėjas turi problemų su alkoholizmu. Jiems išsiskyrus Hilary liko be vestuvinių žiedų.

8. Dženifer Lopes (angl. Jennifer Lopez) – 1 200 000 dolerių

Benas Aflekas (angl. Ben Affleck) kažkada buvo labai įsimylėjęs Dženifer Lopes (angl. Jennifer Lopez), nes nepabūgo sužadėtuvių žiedui išleisti 1 200 000 dolerių. Žiedas iš 1.2 karatų rožinio deimanto privertė įsimylėti ir Dženifer (angl. Jennifer). O vėliau santuoka pasidarė rūgšti. Einant sąrašu žemyn pamatysite, kad Dženifer (angl. Jennifer) sugrįžo su žymiai didesniu deimantu.

7. Kim Kardashian – 2 000 000 dolerių

Kardashianų šeima visada mėgsta konkuruoti, būti paminėtais antraštėse. Kai Khloe pasirodė su savo 850 000 dolerių vertės tviskančiu žiedu, ar Kim atsakymas galėjo būti kitoks? Kad ir kaip bebūtų, sunku įsivaizduoti, kad koks nors vyras norėtu pirkti tokį brangų vestuvinį žiedą moteriai, kuri išgarsėjo tik dėl savo kūno formų. Ar Kim Kardashian verta tokios investicijos? Ir, bet kokiu atveju, kaip ilgai truks šie santykiai, turint galvoje tai, kad Kim mėgsta permiegoti su vyrais ir po to juos mesti?

6. Maraja Keri (angl. Mariah Carey) – 2 500 000 dolerių

Dėl savo be galo talentingos dainininkės reputacijos Maraja Keri (angl. Mariah Carey) nusipelnė kiekvieno jai išleisto pinigo. Nikas Kenonas (angl Nick Cannon) nuo pat pradžių žinojo ką daro.

Nustebinti be galo talentingą divą, tokią, kaip Maraja Keri (angl. Mariah Carey), žinomą viso pasaulio muzikos mylėtojų, reikalauja daug pastangų. Nikai, žmogau, padarei viską, ką turėjai padaryti. Apgailestaujam, tačiau tavo didelių pastangų neužteko. Žmonės, tokie kaip Maraja Keri, reikalauja daug dėmesio, kurio tu, žinoma, negalėjai duoti. Toks tas gyvenimas.

5. Elizabeta Teilor (angl. Elizabeth Taylor) – 2 500 000 dolerių

Elizabeta Teilor gavo savo 2.5 milijono dolerių žiedą dar 1975 metais. Nuo to laiko, bėgant metams iš kitų vyrų ji yra gavusi kitų žiedų, kainavusių žymiai daugiau. Kaip to pasekmė, ji turėjo didžiulę kolekciją įmantriausių brangakmenių, kokios jokia kita moteris nėra turėjusi. Einant sąrašu žemyn, pamatysite, jog ji pasirodys antrą kartą.

4. Džekė-O (angl. Jackie-O) – 2 600 000 dolerių

Džekvelina Kenedy Onazis (angl. Jacqueline Kennedy Onassis) buvo ištekėjusi už prezidento, kurį nušovė tiesiai jai prieš akis. Aristotelis Onazis (angl. Aristotle Onassis) norėjo nuvalyti jos ašaras amžiams pasipiršdamas su 40.42 karatų deimantu.

3. Dženifer Lopes (angl. Jennifer Lopez) – 4 000 000 dolerių

Dženifer Lopes (angl. Jennifer Lopez) ir vėl patenka į sąrašą su pirštu nusagstytu deimantiniais žiedais. Brangiausią žiedą, siekiantį 4 milijonus dolerių, jai įteikė Markas Antonis (angl. Marc Anthony). Buvo išleisti dideli pinigai, bet ar jie nupirko meilę? Tikrai ne! Santuoka žlugo 2011 metais.

2. Beyonce – 5 000 000 dolerių

Na, Beyonce ir nesiekė būti pirma šiame sąraše. Džey-Z (angl. Jay-Z) ir Beyonce galinga pora ir drovisi tai parodyti pasauliui. Ši pora draugauja su keliais įtakingiausiais žmonėmis šioje planetoje. Jie keliauja po vietas, kur paprasti žmonės nevyksta ir to neslepia. Turint tokias gilias kišenes, 5 000 000 dolerių vertės žiedas jų rezerve didelio skirtumo nedaro.

1. Elizabeta Teilor (angl. Elizabeth Taylor) – 8 800 000 dolerių

Elizabeta (angl. Elizabeth) turėjo nenumaldomą apetitą brangakmeniams. Dar 1975 metais ji turėjo sužadėtuvių žiedą vertą 2.5 milijono dolerių. Nuo to laiko ji keitė vyrus vieną po kito. Jos didžiulė kolekcija buvo verta kelių milijonų dolerių. 33 karatų deimanto žiedą ji gavo iš Ričardo Burtono (angl. Richard Burton). Iki šiol dar niekam nepavyko sumušti šio rekordo.

Pagal theamazingpics.com informaciją

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>