• Šiandien yra: Ketvirtadienis, gruodžio 8, 2016

27-metė ketina tapti pirma moterimi ir greičiausiu žmogumi, apkeliavusiu 196 pasaulio šalis

Cassandra De Pecol, Instagram (@expedition_196) nuotr.Cassandra De Pecol, Instagram (@expedition_196) nuotr.

2015 metų liepos 24 dieną, Cassandra De Pecol pradėjo savo kelionę suverenioje Palau valstybėje.

27-metė iš Konektikuto bando oficialiai tapti pirma visas suverenias pasaulio šalis aplankiusia moterimi. Ji taip pat artėja prie pasaulio Gineso rekordo pasiekimo kaip greičiausiai visas 196 valstybes apkeliavusi asmenybė (mažiau nei per 3 metus ir 3 mėnesius).

Jos kelionė pavadinta „Ekspedicija 196“ (angl. „Expedition 196“), o ji keliauja „International Institute for Peace Through Tourism“ vardu, kaip taikos ambasadorė.

Jos užduotis yra toli nuo pasimėgavimo ir bandymo įdegti. Vietoj to, De Pecol šią kelionę pavertė į misiją, kurios metu kalba apie turizmo palaikymą ir taikos skatinimą pasaulyje, išryškindama geruosius kitų valstybių bruožus.

Vienoje šalyje ji praleidžia nuo vienos iki keturių dienų, o jos maršrutas priklauso nuo vizų, apsilankymų mokyklose ir oro sąlygų. Kai ji nusileidžia kiekvienoje šalyje, ji pirmiausia nustato sau užduotį atrasti dvi, turistų nepramintas, vietas ir susitikti su garbingą postą užimančiu žmogumi, moksleiviais taip pat pasiimti vandens mėginių ne pelno siekiančiai organizacijai, kuri testuoja mikro plastiko kiekį vandenyne.

„Aš jaučiausi privilegijuota, gimusi šalyje, kuri turi tiek daug laisvės ir resursų, skiriamų kitų tautų poveikio darymui, lavinimui ir gelbėjimui.“

Įkvepiančią kelionę galite sekti per jos „Instagram“ paskyrą – https://www.instagram.com/expedition_196/

Pagal Instagram (@expedition_196), sunnyskyz.com informaciją

Nuotraukos – Instagram @expedition_196

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>