• Šiandien yra: Ketvirtadienis, gruodžio 8, 2016

3D apatiniai, norintiems išlaisvinti savo pašėlusiai laukinę pusę

amazon.com nuotraukaamazon.com nuotrauka

Ar kada jautėte, kad jūsų viduje tūno, tikrų tikriausias laukinis žvėris? Ar norite nustebinti dailiosios lyties atstoves? Štai, kaip tik jums sukurti, pašėlusiai laukiniai apatiniai su žvėriškomis aplikacijomis, priversiantys riaumoti visas laukines katytes.

 

Šias „Wolf Head Crotch“ trumpikes galite įsigyti Amzon.com Prekės aprašyme žadami įspūdingi dalykai, – „ 3D aplikacija privers kiekvieną vyrą pasijauti seksuoaliu, laukiniu žvėrimi, o ypatingas jų dizainas – viršuje esanti plati juosta nevaržys, o leis jaustis komfortabiliai ir laisvai. Išgaubta U forma su daug erdvės, leis kvėpuoti. Itin aukštos kokybės medžiagos ir rankų darbas – geriausia dovana jūsų vyrui ar draugui“.

Ar gi gali būti dar geresnis būdas savo pasidižiavimui pabrėžti, nei užsidėti trumpikes su vilko galva, ar erelio snapu?

Savo laukinę pusę galite atskleisti vos už 5,99 dolerius.

 

 

mtqynjuwodkxnduzody3mzm1

 

mtqynjuwodk4ndmzmtg5mtkx

 

 

 

Pagal maxim.com informaciją

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>