• Šiandien yra: Ketvirtadienis, gruodžio 8, 2016

5 priežastys, dėl kurių tikras vyras niekada neapgaudinės savo moters

Vyras, freepic.com nuotr.Vyras, freepic.com nuotr.

Kiekvienas turintis antrąją pusę yra susidūręs su galimybe „pasukti į kairę“ tik ar tą padarė atsakymą žino pats jis. Su šia galimybe susiduria kiekvienas, nes nuolat dalyvauja socializacijos procese, eina į darbą, keliauja, dalyvauja įvairiuose projektuose, vaikšto į įvairius renginius, parodas, spektaklius, kuriuose neišvengiamai susiduria su priešingos lyties atstovais.

Vieni pasinaudoja bilietais į trumpalaikį malonumą, kiti, turėdami aukštą savikontrolę išlieka ištikimi savo partneriams ir atvirai bei ramiai žvelgia jiems į akis. Nors tai galioja tiek vyrams, tiek moterims šįkart portalas relrules.com apžvelgia vyrų, turinčių stiprią savikontrolę, elgesį.

Nepriklausomai nuo priežasties, reikia pripažinti, kad apgaudinėjimas – dalykas netloleruotinas ir bjaurus. Tačiau posakio, kad „visi vyrai kiaulės“ taikyti visiems vyrams negalima. Štai jums keletas priežasčių.

1. Net, jeigu santykiai ir išgyvena sudėtingą etapą, vyras turintis aukštą savikontrolę, savo įsipareigojimų antrąjai pusei  nesulaužys. Jis liks ištikimas savo moteriai bei vidinei nuostatai.

2. Šie vyrai visada žino, kada sustoti. Berniukas bręsdamas visada pergyvena impulsyviąją fazę ir tapęs vyru šį režimą „išjungia“. Vyras bręsdamas supranta nuoširdžios meilės svarbą ir ją puoselėja, o kai pasitaiko galimybė „pasukti į kairę“ virš savo impulsyvumo jis iškelia savo įsipareigojimus antrajai pusei.

3. Jei vyras suvokia, kad esami santykiai niekur neveda ir jau neves, jis nepradės kitų santykių, kol su esamu žmogumi neišsiskirs. Paprastai tokie vyrai pokalbio metu išdėstys savo mintis, jausmus, nutrauks santykius ir tik tuomet imsis ieškoti kito žmogaus.

4. Jis klauso savo širdies ir nepasiduoda masiniam elgesiui. Žmogus turintis stiprias nuostatas visada kliaujasi savo įsitikinimais, o ne tuo, kaip elgiasi kiti.

5. Geras žmogus tiesiog turi sąžinę. Apsimetinėti prieš žmogų, kuriam kažkada bylojai apie amžiną meilę, nėra lengva. Žmogus, turintis sąžinės balsą negalės ramiai gyventi ir žiūrėti savo antrajai pusei į akis, jeigu jis jau susitikinės su kitu žmogumi.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>