5 produktai, gražesnei odai ir žvilgantiems plaukams

Taigi, kokius produktus vartoti, jei norime džiaugtis sveika, skaisčia oda ir gražiais plaukais? Grožis – sveiko sistemos ženklas, jei norime švytėti, turime rūpintis savo organizmu, o tam tikri produktai tikrai padeda atrodyti gražiau.

Štai 5 rekomenduojami produktai, kuriuos turėtumėte dažniau įsidėti į savo pirkinių krepšelį:

Rauginti kopūstai. Jie padeda valyti kepenis, žarnyną ir jūsų kraują. Šis, detoksikuojantis poveikis, padeda odai atrodyti skaisčiai.

Ekologiškas rožių vanduo. Jis turi priešuždegiminį poveikį ir padeda pagerinti odos būklę, pavyzdžiui, gydant spuogus. Šį rožių vandenį galima tepti tiesiai ant odos ar probleminių vietų.

Kokoso riešutas. Šis riešutas turi sveikųjų riebalų, kurie gali padėti balansuoti hormonus. (Hormonai tiesiogiai veikia odos tekstūrą, plaukus, medžiagų apykaitą ir t.t). Kokosų vanduo turi vario, kuris yra puikus mineralas odai. Na, o kokosų aliejus pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis ir skatina odos atsinaujinimą, todėl jis tinka gydyti odos uždegimus ir žaizdas.

Lapinės daržovės. Įvairūs žalumynai, špinatai, kopūstai, salotos. Tokiose daržovėse, gausu vitamino A, kuris atgaivina odą, bei plaukus.

Kakava. Įsitikinkite, kad perkate natūralią kakavą, o neperdirbtą ir perkrautą šokolado su cukrumi. Tai, vienas iš produktų savyje turintis mineralų, vitamino C ir antioksidantų, padėsiantis mūsų odai švytėti.

 

 

 

 

 

Pagal Glamour.com informaciją

Komentuoti

Būkite pirmas pakomentavęs

KOMENTARAI

Your email address will not be published.