• Šiandien yra: Sekmadienis, gruodžio 11, 2016

6 priežastys, kodėl moterys palieka mylinčius vyrus

Pora, nuotr. Wikimedia CommonsPora, nuotr. Wikimedia Commons

Santykių kūrimas poroje yra nuolatinis procesas. Kiekvienas iš mūsų norime sutikti tokį žmogų, su kuriuo būtų lengva ir  paprasta bendrauti. Ir kai mūsų gyvenime toks žmogus atsiranda, galvojame, kad pagaliau be jokių pastangų galėsime būti savimi,  Bet čia ir prasideda problemos, vien tik meilės čia nepakanka.  Laikui bėgant tampa vis neaiškiau, kur dingsta aistra, o pats artimiausias žmogus virsta eiliniu. Jei nebus dedamos abipusės pastangos, praeis ir meilė ir aistra. Kartais nutinka netgi taip, kad moterys, kurios tikrai vertina ir myli savo vyrus, juos tiesiog palieka. Kodėl? Štai Jums šešios priežastys.

Ji jaučiasi vieniša.

Moteriai reikia jaustis svarbiai. Ji turi jausi nuolatinę vyro paramą,  jei ji to nejaučia – moteriai atrodo, kad nebelieka prasmės toliau tęsti santykius.

Moteris jaučiasi nesuprasta.

Nėra nieko blogiau kaip pertraukti ar nutraukti pokalbį, kai ji kalba. Moteris – būtybė, kuriai gyvybiškai svarbu išsipasakoti, būti suprastai ir išgirstai. Kai moteris dalinasi savo mintimis ir patirtimi, kad ir koks vyras būtų pavargęs, jis turėtų jos išklausyti ir parodyti, kad ją suprato. Moteriai viena iš meilės išraiškos formų tai yra nuoširdūs pokalbiai ir bendravimas.

Moteris nebesijaučia seksualia.

Jei moteris nesijaučia seksuali, ji nenori mylėtis. Dažnai tai atsitinka dėl to, kad moteriai trūksta romantikos, intymumo, glamonių arba tiesiog paprastų komplimentų, primenančių moteriai, kad ji patraukli ir žavi.

Dėl įvykusio didžiulio pasikeitimo gyvenime.

Kartais tuo pasikeitimu tampa vidurio amžiaus krizė. Kartais tai liga su kuria moteriai tenka kovoti ir ją įveikti. Būną, kad išvykę vaikai mokytis į kitus miestus taip pat įneša į moters gyvenimą daug liūdesio, emocinių pasikeitimų ir veda link tam tikrų sprendimų. Moteriai svarbu žinoti, kad visuose šiuose išbandymuose ji nėra viena. Ji turi suprasti, kad vyras yra šalia jos ir visą laiką, visais gyvenimo atvejais ją palaikys.

Santykiuose atsiradusi rutina.

Anksčiau arba vėliau santykiuose ima trūkti „ugnelės“, jie tampa itin rutiniški.  Viena diena panaši į kitą, intymus gyvenimas – vis toks pat. Net konfliktai, ir tie visiškai nuspėjami.  Moteriai gali susidaryti įspūdis, kad meilė jau praėjo, kad dviejų žmonių jau niekas nebesieja.  Tačiau iš tiesų yra visai ne taip – juk beveik kiekviena pora turi pereiti šį gyvenimo etapą. Tokiais atvejais svarbiausia sugalvoti kaip paįvairinti santykius, įpūsti jiems gyvybės.

Vyro dažnai nėra šalia.

Šiandieniais gyvenimo tempais, pasidaro sudėtinga surasti vienas kitam laiko. Labai dažnai tik galvojant apie materialinį gerbūvį visa galva pasineriama į darbus. Dažnai net nesusimąstoma, kad nuo to gali stipriai nukentėti šeima. Moteriai, kuri nuolat nemato savo vyro, negali pasidalinti su juo savo vargais ir džiaugsmai blėsta šeimos, kurią kažkada buvo susikūrus savo galvoje, ateities vizija. Todėl labai svarbu bendro pokalbio metu nusimatyti, bendras laisvalaikio leidimo formas, savaitgalio ar atostogų planus, kurių metu pora galėtų ir toliau puoselėti savo santykius.

 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>