• Šiandien yra: Trečiadienis, gruodžio 7, 2016

7 priežastys, kodėl moterys apgaudinėja

Moteris ir Vyras, nuotr. FreepikMoteris ir Vyras, nuotr. Freepik

Žinia apie neištikimybę atneša didelius vidinius perversmus tiek žmogaus viduje, tiek jo gyvenime. Kartais tai reiškia santykių pabaigą, o kartais karčios piliulės nurijimą, kurios skonį pamiršti labai sunku.  Kalbėdami apie neištikimybę, esame įpratę dažnai dėl to kaltinti vyrus, tačiau posūkio į kairę galimybė gali pasitaikyti tiek vyrams, tiek moterims. Tuo tarpu priežastys dėl kurių pasukama neištikimybės link gali būti skirtingos.  Pateikiame septynias priežastis, galinčias įtakoti moters neištikimybę vyrui.

Santykių pradžios žavesys.

Ar prisimenate tą jausmą, kai pilve skraido drugeliai, jautiesi lyg ant sparnų ir visur matai tik šviesias spalvas. Taip, tai santykių pradžios žavesys, kuris kiekvieną moterį tiesiog paperka. Kartais gali nutikti taip. kad moteris su savo vyru net neketins nutraukti santykių, bet vardan šio nepakartojamo jausmo bus linkusi bendrauti ir su kitu žmogumi.

Santykius apėmęs nuobodulys.

Ilgai esant kartu viskas tampa laba nuspėjama ir pakankamai nuobodu. Vis ilgiau užtrunkama darbe, miegamajame – jokių pokyčių ir naujovių, jokių naujų planų, o tai verčia ieškotu naujų vėjų.

Emocinės paramos stoka.

Į neištikimybę moterys dažnai linksta dėl vienatvės ir emocinės paramos stokos. Moterims labai svarbu žinoti, kad vyras su kuriuo ji yra, ją išklausys, supras ir parems, jei šio dalyko santykiuose nėra, moters neištikimybė gali prasidėti nuo paprastų pašnekesių su kitu žmogumi.

Kerštas už tai, kad buvo apgauta.

Jei moteriai teko nuryti karčią neištikimybės piliulę, dar nereiškia, kad ji su tuo susitaikė. Moteris gali susirasti kitą partnerį vien dėl keršto esamam vyrui. Paprastai tai būna vienos nakties nuotykis po kurio aplanko jausmas „atsiskaitėm“.

Priklausomybė nuo sekso.

Nors tai ganėtinai retas atvejis, tačiau yra moterų, kurios turi priklausomybę nuo sekso. Su šia priklausomybe kovojama kaip ir su priklausomybe nuo alkoholio ar narkotikų.

Fizinio artumo stoka.

Jei vyras nuolat būna darbe ar nuolat išvykęs, moteriai gali stigti fizinio artumo. Puolimas į kito žmogaus glėbį šiuo atveju yra šilumos poreikio patenkinimas, kuris paprastai trunka tol, kol esamas vyras vėl nepradeda rodyti dėmesio ir skirti moteriai daugiau laiko.

 Jaučiasi nelaiminga.

 

Tyrimai parodė, jog dauguma moterų savo vyrus apgaudinėja tuomet, kai santykiuose jaučiasi nelaimingos, jausdamos, kad esami santykiai nebeturi ateities, tačiau yra dalykų, kurie jas sulaiko ir skatina ieškoti, kad ir trumputės laimės kito vyro glėbyje.

 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>