• Šiandien yra: Pirmadienis, gruodžio 5, 2016

86 – erių metų močiutė, ne tik susikūrė sau nuotakos suknelę, bet ir ištekėjo !86- erių metų Millie Taylor-Morrison, neseniai visus pribloškė savo pačios susikurta nuotakos suknele, su kuria ji ir ištekėjo. Nuotaka dirbo modeliu prieš daugiau nei 50 metų, bet akivaizdu, kad šarmo ir magiško žavesio ši nei kiek neprarado.

Millies anūkė Khadija įkėlė savo žaviosios močiutės nuotrauką į socialinį tinklą Facebook. Nepatikėsite, kiek gi populiarumo ši susilaukė, nuotrauka surinko apie 100.000 paspaudimų „patinka“. Virš nuotraukos Khadija rašė, – „ Jai ką tik sukako 86-eri, o jaunikis gruodžio mėnesį, taip pat švęs 86 – ąjį gimtadienį“. Mano močiutė su seneliu santuokoje buvo išgyvenę 41 – erius metus, kai šis mirė.. Dabar po 25 – erių metų, ji ir vėl surado laimę, mes esame labai laimingi kartu su savo močiute.

Jaunikis, Haroldas Morrison buvo pažįstamas su Millie šešis dešimtemečius. Prieš kelis metus Haroldas rimtai susirgo, tad pora apsigyveno kartu. Visą laiką, ligos metu Millie juo rūpinosi, o kai Haroldas pradėjo sveikti ir geriau jaustis, pora nusprendė susituokti.

Ceremonija įvyko New Jersey valstijoje „Richfield Regency“ koplyčioje. Nepaprasto grožio salė specialiai buvo apšviesta violetine šviesa, kad dar labiau pabrėžtų nuotakos suknelę.
Šis pavyzdys tik įrodo – meilė metų neskaičiuoja!

Nepaprastos šventės akimirkomis galite pasigrožėti nuotraukose.

 

 

86-year-old-self-designed-wedding-dress-millie-taylor-morrison-3

 

86-year-old-self-designed-wedding-dress-millie-taylor-morrison-1

 

86-year-old-self-designed-wedding-dress-millie-taylor-morrison-6

 

 

86-year-old-self-designed-wedding-dress-millie-taylor-morrison-8

 

 

 

 

 

 

Pagal boredpanda.com informaciją

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>