• Šiandien yra: Penktadienis, gruodžio 2, 2016

9 dalykai, kuriuos jūsų katinas norėtų jums pasakyti

freeimages.com/nuotr.freeimages.com/nuotr.

Jei jūs namuose auginate katiną, žinote jie – paslaptingi padarai. Beveik neįmanoma suprasti, ką šie sau galvoja, tiesa? Na, bet paaiškėjo keletas dalykų, kuriuos privalote žinoti, norint geriau suprasti savo pūkuotus draugus.

  1. Jis jūsų ilgisi, kai jūsų nėra. Iš tiesų, dėl nieko nesukančio galvos, išdidaus katino įvaizdis, tėra tik vaidyba. Katinai pasiilgsta jūsų. Nors katinai didžiąja dalimi ir mėgsta būti nepriklausomais, jiems nelabai rūpės kai dienai išeidami į darbą paliksite jį vieną, tačiau jei paliksite šį vieną ilgėliau, sugrįžę namo po kelių dienų, rasite savo mylimą augintinį išsiilgusį savo šeimininko.

  2. Katinai neapkenčia nuobodulio. Jūs privalote savo katinui nuolat skirti daug dėmesio, nes jam gali pasidaryti nuobodu, skirtingai nuo jūsų, katinai neturi išmaniųjų telefonų, kurie šiems galėtų praskaidrinti nuotaiką, ar padėtų „užmušti“ nuobodžias ir vienišas valandas. Dėl dėmesio stokos, katinai mėgsta draskyti baldus ir kitaip atkreipti savo dėmesį, tad jei nenorite rasti prišlapintų batų – nupirkite savo mylimam katinėliui žaislų, su kuriais jam būtų linksma žaisti.

  1. Jis su jumis kalbasi. Kačiukai miaukia būdami mažyliais, taip jie kalbasi su savo mama, kai suauga šio garso visai nenaudoja kalbai tarpusavyje. Tai reiškia, kad jei išgirstate šį garsą, reiškia jis kažko iš jūsų nori. Tik neatsakykite jam tuo pačiu miaukimu, jis jūsų tikrai nesupranta.

  1. Nelieskite pilvo! Jeigu jūsų šuo mėgsta kai kasote pilvuką, tai dar visai nereiškia, kad jūsų kačiukas irgi tai mėgsta. Katės skrandis yra labiausiai pažeidžiama dalis, tad jei bandysite jį paliesti, sulauksite pasipriešinimo, neprovokuokite to.

  1. Jo murkimas ne visada reiškia tai, ką galvojate. Turbūt manote, kad katino murkimas reiškia, kad šis laimingiausias pasaulyje, neapsigaukite, tai taip pat gali signalizuoti apie blogą katino savijautą.

  1. Katinams būtina galąsti nagučius. Jūsų katinas braižo nagais baldus, ne tik iš keršto. Katinams, tai yra būtina dėl daugelio priežasčių: teritorijos žymėjimo, mankštos ir letenų priežiūros. Saugokite savo baldus, nupirkdami specialias tam priemones.

  1. Jūsų katinas puikiai gali nusiprausti pats. Dalykas, kurio tikrai neapkenčia katinai, tai maudymasis, jei jis nėra kažkur išsivoliojęs, katinų tikrai nereikia maudyti dažnai, mat šie atlieka šį darbą savo liežuviu.

  1. Žaidimai su švieselėmis – nesąmonė. Jums gal ir atrodo labai linksmai, kai katinas po kambarį laksto paskui švieselę, bet iš tiesų, tai nieko smagaus. Tokie žaidimai tik slopina medžioklės instinktus, o sugauta lazerinė šviesa, tikrai nesuteikia jokio pasitenkinimo, taip kaip laimikis.

  1. Katinai galvoja, kad jūs, taip pat esate katinas. Tikėsite, ar ne, bet katinai iš tiesų galvoja, kad žmogus, tai didelis katinas.

 

 

 

 

Pagal msn.com informaciją

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>