• Šiandien yra: Penktadienis, gruodžio 2, 2016

Ant Kopenhagos autobusų – lipdukai, „trolinantys“ D. Trumpą (VIDEO)

Video medžagos sustabdytas kadrasVideo medžagos sustabdytas kadras

2016 metų JAV Prezidento rinkimai nuvilnijo per visą pasaulį. Ne tik todėl, kad tai galingiausios pasaulio valstybės prezidento rinkimai, bet ir dėl išskirtinių pretendentų į šį postą. Donaldas Trumpas – milijardierius, verslininkas, grožio konkursų rengėjas agresyvia rinkimine kampanija skinasi kelią į prezidento postą. Užsipuolęs meksikiečius kaip nusikaltėlius, paraginęs į šalį neįsileisti musulmonų imigrantų – sulaukė daug prieštaringų vertinimų. Tuo tarpu demokartų kandidatė į prezidentus – Hillary Clinton pažadėjo ginti tuos, ką pasak demokratės, puola Donaldas Trumpas.

Norint paskatinti amerikiečius, gyvenančius kitoss šalyse, aktyviai dalyvauti minėtuose rinkimuose, rinkiminės kampanijos taip pat persikėlė ir į svečias šalis. Viena jų – reklaminiai lipdukai ant troleibusų, kurie ragina būti pilietiškais, nes kitu atveju gali būti išrinktas Donaldas Trumpas, o tai šaliai turėtų rimtų pasekmių.

 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>