• Šiandien yra: Šeštadienis, gruodžio 10, 2016

„Baltasis Zebriukas“ apsilankė Vilniaus rajono Juodšilių Šilo ir Šv. Uršulės Leduchovskos gimnazijose

Zebriukas, nuotr, VĮ Vilniaus regiono keliaiZebriukas, nuotr, VĮ Vilniaus regiono keliai

Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos ir VĮ ,,Vilniaus regiono keliai“  bendradarbiaudami su Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus rajono policijos komisariato 1-ojo veiklos skyriaus pareigūnais, siekdami didinti vaikų saugumą eilinį kartą organizavo „Baltojo Zebriuko“ saugaus eismo pamokėles.

„Baltojo Zebriuko“ saugaus eismo pamokėlės vyko šių metų lapkričio 17 d. Vilniaus rajono Juodšilių Šilo ir Šv. Uršulės Leduchovskos gimnazijose. Linksmasis personažas Zebriukas, sukūręs žaismingą aplinką, priminė vaikams Kelių eismo taisyklių ir saugaus elgesio kelyje reikalavimus. Renginys prasidėjo nuo pagrindinio herojaus „Baltojo Zebriuko“ prisistatymo ir bendros mankštelės. Vėliau buvo prisiminta kaip reikia elgtis pėsčiųjų perėjoje, autobuse ir autobuso stotelėje. Vaikams buvo priminta, jog kelyje privaloma elgtis atsargiai bei pasirūpinti savo pačių bei aplinkinių saugumu. Visi renginyje dalyvavę vaikai iš organizatorių gavo atšvaitų ir kitų dalomųjų priemonių

.

Projekto „Suomijos talentai 2016“ nugalėtojas Džono Lenono kūrinį „Happy Christmas“ atliko rankų delnais

Antton Puonti, sustabdytas vaizdo medžiagos kadrasAntton Puonti, sustabdytas vaizdo medžiagos kadras

Per įvairias pasaulio šalis keliaujantis projektas leidžia atrasti vis daugiau talentingų, kūrybingų ir charizmatiškų žmonių. Šiais metais Suomijoje projekto „Suomijos talentai 2016“ nugalėtojas Antton Puonti finale Džono Lenono dainą „Happy Christmas“ atliko rankų delnais. Atlikimas išties neįprastas.  Žemiau pateiktame vaizdo įraše galite pamatyti kaip Antton Puonti savo talentu užkariavo tiek žiūrovų, tiek komisijos simpatijas.

Dėl kilnaus tikslo vyras 87 – ioms valandoms užsirakino narve

Sustabdytas vaizdo medžiagos kadrasSustabdytas vaizdo medžiagos kadras

Visame pasaulyje spėjęs išgarsėti prancūzų pokštininkas, keliantis įvairius vaizdo įrašus į „Youtube“, Remi Gaillard ir vėl visus nustebino. Jis nusprendė užsirakinti viename iš šunų prieglaudų narvų ir neišeiti iš jo iki kol prieglaudai nebus paaukota 50 tūkst. eurų. Taip jis atkreipė daugelio dėmesį į vis pilnėjančias šunų prieglaudas ir paskatino žmones priglausti benamius šunis. Iš narvo Remi išlindo po 87 valandų, kai buvo suaukota daugiau nei 215 tūkst., o 200 gyvūnų turėjo namus.

Internetas ūžia: kaip taip įmanoma?

Nuotrauka Michel ValdrighiNuotrauka Michel Valdrighi

Žvilgtelėjus į šią nuotrauką, daugeliui buvo sunku suprasti, kaip automobilis, išvažiuodamas iš stovėjimo vietos aikštelėje, galėjo „nubraižyti“ tokią schemą? Svarbu pabrėžti, kad snigti pradėjo tik po to, kai automobilis buvo pastatytas.

Nuotrauka padaryta pro Michel Valdrighi miegamojo langą. Vaikinas šią nuotrauką paskelbė savo „flickr“ paskyroje.

 

 

 

 

Rekordiškai daug – daugiau kaip 70 kavinių sekmadieniais vaišina senjorus nemokama kava

kavakava

Lapkričio pabaigoje prasidėjusi tradicinė akcija senjorams „Susitikim prie kavos puodelio“ kavinėse plečiasi ir pritraukia puikių iniciatyvų – prie akcijos jungiasi ne tik teatras, festivaliai, bet ir dar 15 įstaigų, vaišinančių nemokama kava – 12 „Can Can pizza“ picerijų Vilniuje ir 3 „Delano“ restoranai sostinėj, Kaune ir Klaipėdoje. Šiuo metu gerumo akcijoje dalyvauja jau 71 įstaiga, kuri kviečia sekmadieniais senjorus nemokamai pasivaišinti puodeliu kavos ar arbatos. 16-oji akcija senjorams vyks kiekvieną sekmadienį iki sausio 8 d.

„Gražios tradicijos turi polinkį augti ir plėstis, tad labai džiaugiuosi, kad net akcijai prasidėjus prie jos jungiasi vis daugiau Vilniaus kavinių, restoranų. Smagu, kad jų žemėlapis išsiplėtė ir į tolimesnius Vilniaus rajonus, o senjorai pasimėgauti kava gali dar arčiau namų. Kviečiu mūsų mielus senolius dalyvauti akcijoje ir susiburti miesto kavinėse jaukiam pokalbiui ir gardžiam puodeliui kavos“, – sakė Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

12-oje Vilniaus „Can Can pizza“ picerijų bei savitarnos restorane „Delano“ Vilniaus senjorai kava ar arbata bus vaišinami kiekvieną sekmadienį visą darbo dieną. Kiekvieną sekmadienį iki sausio 8 d. senjorai galės užsukti ir į savitarnos restoranus „Delano” ne tik Vilniuje (Ozo g. 25), bet ir Kaune (Karaliaus Mindaugo pr. 49) ir Klaipėdoje (Taikos pr. 61).

„Mes labai džiaugiamės galėdami ir vėl prisijungti prie gražios, jau tradicija tapusios akcijos. Tikime, kad ne tiek fizinis kavos puodelis, bet senjorų laikas praleistas kartu – tai didžiausia kalėdinė dovana, kurią mes galime jiems skirti. Prisidėjome su visu Vilniaus miesto picerijų tinklu, kad senjorai jaustųsi patogiai, žinodami, kad bet kurioje „Can Can pizza“ picerijoje jie bus pavaišinti kavos puodeliu“, – džiaugėsi UAB „Delano“ rinkodaros skyriaus vadovė Ieva Vaičiūnaitė.

Net 71 sostinės kavinės, restoranai bei viešbučiai senjorų kiekvieną sekmadienį laukia jau nuo lapkričio 27 d. Ypač džiugu, kad keletas sostinės restoranų kava senjorus vaišina ir kitomis dienomis: į restoraną „Burė No1” gardžios kavos ar arbatos puodelio senjorai gali užsukti pirmadieniais, o kavinė „Pasitarimų baras“ (Savivaldybės 1 aukšte) kava ir arbata senjorus vaišina penktadieniais. Šįmet akcijos žemėlapis dar labiau išsiplėtė ir „Susitikim prie kavos puodelio“ dalyvauja daugiau maitinimo įstaigų, esančių miegamuosiuose sostinės rajonuose, kad senjorai kava nemokamai galėtų pasivaišinti arčiau namų esančiose jaukiose kavinėse.

Garbaus amžiaus vilniečiai, apsilankę prie akcijos prisijungusiose kavinėse ir restoranuose, pasivaišinti kava arba arbata gali pateikę pensininko pažymėjimą.

Senjorai kiekvieną sekmadienį (visą darbo dieną) iki sausio 8 d. nemokamai kava bus vaišinami šiose „Delano“ restoranuose bei „CanCan pizza“ kavinėse:

„CanCan pizza“ Vilniuje:

Gedimino pr. 26

Mindaugo g. 11/Ševčenkos g. 2

Savanorių pr. 247

Ukmergės g. 282

Ozo g. 25

Trakų g. 2

Gedimino pr. 37

Upės g.9

Viršuliškių g. 30

Liepkalnio g. 112

Ozo g. 18

Ukmergės g. 233

Savitarnos restoranai „Delano“:

Ozo g. 25, Vilnius

Karaliaus Mindaugo pr. 49, Kaunas

Taikos pr. 61, Klaipėda

Vaikinas sumanė atsilyginti savo katei, kuri kiekvieną dieną jį žadina ketvirtą valandą ryto

Sustabdytas kadrasSustabdytas kadras

Kiekvienas iš mūsų žinome, koks nepaprastai saldus miegas būna ryte, o ypač ketvirtą valandą ryto ir jei kažkas netikėtai jį sudrumsčią būna itin sunku. Auginantiems kates ši „laimė“ itin dažnai nusišypso – nubusti ne nuo žadintuvo, o nuo kniaukiančios ar murkiančios katės.  Rašytojui Nikolajui Tecosky  tai tapo itin dažnu ir varginančiu reiškiniu, todėl kartą jis sumanė savo augintinei atsilyginti. Kaip? Pamatysite žemiau pateiktame vaizdo įraše.

Kaip supakuoti dovaną per 15 sekundžių?

Dovanos nuotr. FreepikDovanos nuotr. Freepik

Pačios mieliausios kalėdinės dovanos tos, kurios ne tik kurtos mūsų rankomis, bet dar ir mūsų pačių supakuotos. Deja, dažnai atsitinka taip, kad prieš pat šventes laiko smarkiai pritrūksta, todėl dovanas nešame į dovanų pakavio centrus. Kaip supakuoti dovaną greitai, gražiai ir neišleisti tam papildomų pinigų galite pamatyti žemiau pateiktame vaizdo įraše. Vyrukas iš Japonijos, taip greitai pakuoja dovamas, jog kyla įtarimas, kad jis ilgą laiką dirbo Kalėdų senelio komandoje.

 

Saugaus eismo renginys Vilniaus technologijų, verslo ir žemės ūkio mokykloje

Nuotr. VĮ Vilniaus regiono keliaiNuotr. VĮ Vilniaus regiono keliai

Kiekvienais metais trečiąjį lapkričio sekmadienį minima Pasaulinė diena žuvusiems eismo įvykiuose atminti. Minint šią dieną 2016-11-22 Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos ir VĮ „Vilniaus regiono keliai“, bendradarbiaudami su Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus rajono policijos komisariato 1-ojo veiklos skyriaus pareigūnais Vilniaus technologijų, verslo ir žemės ūkio mokyklos jaunimui organizavo prevencinį renginį, kuriuo buvo siekiama pabrėžti, kad kiekviena eismo įvykio metu prarasta žmogaus gyvybė, jo artimųjų žmonių skausmas, giežta eismo įvykio kaltininko baudžiamoji atsakomybė yra vairuoto neatsakingumo ir netinkamų veiksmų pasekmė.

Akcijos metu jaunimui buvo pristatyta eismo įvykį imituojantį technika. Visi norintys galėjo asmeniškai išbandyti saugos diržų veikimą ir smūgio stiprumą atsitrenkiant į kliūtį esant 20 km/val. greičiui. Taip pat jiems buvo pravesta paskaita dėl baudžiamosios atsakomybės pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 281 str. (eismo įvykio padarymas, kuriame nukenčia arba žūsta žmonės), paaiškintos ikiteisminio tyrimo procedūros, atsakomybė, bausmės vykdymas bei kitos neigiamos pasekmės.

Tik peržiūrėję šią Lenkijoje kurtą kalėdinę reklamą suprasite, kodėl ji taip staigiai išpopuliarėjo (VIDEO)

Sustabdytas vaizdo medžiagos kadrasSustabdytas vaizdo medžiagos kadras

Lenkijos internetinis aukcionas „Allegro“ išleido šilčiausius jausmus sukeliančią kalėdinę reklamą. Joje pasakojama trumpa vieno senolio lenko istorija – vyriškis užsisako anglų kalbos pradžiamokslį ir gavęs šią knygą pradeda iš jos mokytis. Reklamoje yra scenų iš kurių tiesiog neįmanoma nesijuokti ar bent nenusišypsoti. Tačiau iki pat reklamos pabaigos, galvoje išlieka vienas klausimas – kodėl senolis tokiame amžiuje nusprendė išmokti šią užsienio kalbą? Priežastis tikrai be galo graži ir skleidžianti kalėdinę dvasią.

Pagal mashable.com informaciją

Kaip vaikystėje piešti gyvūnai atrodytų realybėje

Montažas TELEGRAMA.LTMontažas TELEGRAMA.LT

Domui – šešeri ir jis labai mėgsta piešti. Berniukas turi net savo „Instagram“ paskyrą, kur talpina savo mėgstamiausius piešinius. Domo tėtis, pasitelkęs įvairias piešimo programas, sumanė parodyti, kaip vaikystėje piešti gyvūnai atrodytų realiame pasaulyje ir jam tai puikiai pavyko.