• Šiandien yra: Ketvirtadienis, gruodžio 8, 2016

Apkaltintas raganavimu ir išmestas į gatvę berniukas pamažu atgauna jėgas

Hope ir Anja RinggrenHope ir Anja Ringgren

Tikriausiai daugelis pamena dviejų metų berniuką Hope, kuris Nigerijoje danų socialinės darbuotojos Anjos Ringgren buvo išgelbėtas nuo mirties. Šeima berniuka apkaltino raganavimu ir tiesiog paliko gatvėje numirti iš bado. Taip jis klaidžiojo aštuonis mėnesius valgydamas maisto atliekas, rastas tiesiog pakelyje. Dėka Anjos, berniukas atgavo gyvenimo džiaugsmą, priaugo svorio pradėjo bendrauti su kitais vaikais. Deja, berniukui buvo diagnozuota  hipospadija.

Hipospadija – tai įgimtas defektas, kuomet šlaplė atsiveria neįprastoje vietoje varpos užpakalinėje dalyje, o ne galvos priekyje. Tai viena dažniausių įgimtų šlapimo ir lytinės sistemos organų anomalijų. Ji nustatoma 1 iš 300 berniukų. Hipospadijos gydymas – operacinis. Šiuo metu stengiamasi operaciją atlikti vaikui iki 18 mėn.  Operacijos metu ištiesinama varpa, suformuojama trūkstama šlaplės dalis ir jos atsivėrimo anga. Norintiems padėti šiam berniukui pasveikti ir prisidėti prie operacijos visus reikiamus rekvizitus galite rasti čia.

 

Daugiau informacijos https://www.facebook.com/DinNoedhjaelp/timeline

 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>