Asmenybės testas: kam padėtumėte pirmiausia?

Stresinės situacijos, kurių metu reikia priimti svarbius sprendimus, labai iškalbingos. Portalas brightside.com siūlo atlikti testą, kuris atskleis Jūsų asmenybę. Viskas, ką Jums reikia padaryti – žvilgtelti į paveikslą ir nuspręsti kam šioje situacijoje, padėtumėte pirmiausia? Kaip manote, kuriam iš paveiksle pavaizduotų žmonių Jūsų pagalbos reikia labiausiai?

  1. Pagalba aklai močiutei. Jei pirmiausia padėtumėte aklai močiutei, vadinasi. jūsų moralės jausmas stipriai išvystytas. Jūs niekada nenumojate ranka į šeimos tradicijas. Viską darote gerai apgalvojęs ir Jums labai sunku priimti pasaulyje egzistuojančią neteisybę. Taip pat Jums dažnai tenka imtis nuobodaus darbo nuo kurio kiti bando išsisukti.
  2. Pagalba kūdikiui. Jūsų pasirinkimas rodo, kad esate labai jautrus, ir buvote ne kartą įskaudintas. Jūs iš tų žmonių, kuriems sako “na, nusiimk tuo rožinius akinius”. Draugai su jumis būdami jaučiasi ramūs, nes žino, jog ištikus bėdai visuomet jiems pagelbėsite.
  3. Pagalba vyriškiui su sulūžusia koja. Jūs vakarėlių siela. Ne, tai nereiškia, kad be proto mėgstate triukšmą. Jūs tiesiog natūralus lyderis, kuris kaip magnetas traukia aplinkinius, Pasakojate apie save tik tiek, kiek jūsų yra klausiama.
  4. Pagalba medicinos darbuotojai. Jūs esate nepataisomas optimistas, kuris mato gyvenimą šviesiomis spalvomis. Jūs nevarginate savo galvos globaliomis problemomis, o tiesiog džiaugiatės gyvenimu. Dievinate nuotykius. Sunkiai galite ilgesnį laiką išbūti tarp keturių sienų.

Komentuoti

Būkite pirmas pakomentavęs

KOMENTARAI

Your email address will not be published.