• Šiandien yra: Šeštadienis, gruodžio 3, 2016

Aštuonis metus praleidusi neįgaliojo vežimėly, savo vestuvių dieną mergina visus stipriai nustebino

Vestuvių akimirkos, Telegrama.lt montažasVestuvių akimirkos, Telegrama.lt montažas

Nuotakos ėjimas link altoriaus dažniausiai yra viena iš labiausiai jaudinančių vestuvių ceremonijos dalių. Šiuo atveju, tai buvo tikrai pati jausmingiausia šventės dalis. 25 metų amžiaus nuotaka Džeki Gončer (angl. Jaquie Goncher), kuri vos 17 metų amžiaus buvo paralyžiuota nuo kaklo iki kojų pirštų galiukų, nustebino į jos vestuves susirinkusius svečius atsistodama iš neįgaliojo vežimėlio.

Plaukiodama Džeki patyrė stuburo smegenų traumą po kurios daktarai sakė, kad, tikriausiai, ji niekada nebegalės vaikščioti. Mergina paneigė daktarų prognozes ant kojų atsistojusi vos po 6 mėnesių, tačiau aštuonis metus jai neįgaliojo vežimėlis vis dar buvo reikalingas.

Prieš įvykstant nelaimingam atsitikimui Džeki buvo aktyvi sportininkė, todėl sunkiausia jai buvo nustoti sportuoti. „Aš nueidavau į sporto salę ir taip išsekdavau, kad nebenorėdavau sugrįžti. Bandžiau save priversti sportuoti, bet man labai nesisekė, todėl aš labai savimi šlykštėjausi,“ – apie bandymus sportuoti po traumos kalbėjo Džeki, duodama interviu „Cosmopolitan“. Bet likus metams iki jos vestuvių, mergina nusprendė užsibrėžti vieną tikslą – šventės metu sugebėti stovėti ir vaikščioti. Kaip matyti nuostabiose „Love Stories By Us“ fotografų darytose nuotraukose, nuotaka ne tik pasiekė savo tikslą – galėjo vaikščioti, bet ji dar ir šoko!

Jaunikiui labai pasisekė gauti tokią visapusiškai stiprią ir be galo gražią žmoną. Linkime jiems laimingo gyvenimo drauge!

Žemiau pateikiame nuostabią šių jaunavedžių vestuvių nuotraukų galeriją.

Pagal boredpanda.com informaciją

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>