• Šiandien yra: Penktadienis, gruodžio 2, 2016

Aštuonmetis berniukas 2 metus augino savo plaukus, kad galėtų juos paaukoti

Thomas Moore su nukirptais plaukais, Amber Ray „Twitter“ nuotr.Thomas Moore su nukirptais plaukais, Amber Ray „Twitter“ nuotr.

Kai Thomas Moore rado savo mamą žiūrinčią socialiniame tinkle „Facebook“ patalpintą vaizdo įrašą apie mergaitę, dėl vėžio praradusią plaukus, jam kilo idėja. Beveik 8 metų vaikas nusprendė pradėti auginti savo plaukus, kad galėtų juos paaukoti vaikams, kurie savo plaukučių neteko dėl chemoterapijos. Thomas augino savo plaukus 2 metus!

Kai Thomas užbaigė šį širdžiai mielą projektą, plaukų buvo tiek, kad buvo galima pagaminti net tris perukus! Kai vaikas nusikirpo visus savo plaukus, jo teta Amber Ray socialiniame tinkle „Twitter“ paskelbė prieš ir po kirpimo darytas nuotraukas, kuriomis buvo pasidalinta daugiau nei 57 tūkst. kartų ir jas „pamėgo“ daugiau nei 110 tūkst. žmonių.

Pagal twitter.com ir boredpanda.com informaciją

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>