Atsisveikinimo bučinys mirštančiai dukrai, prieš paaukojant jos organus donorystei

Moteris pasidalino su pasauliu širdį veriančia nuotrauka, kurioje jos dukros draugai ir šeima taria paskutinį atsisveikinimą, prieš atiduodant jos kūną trims kitų žmonių gyvybėms išgelbėti.

(Nuotraukoje – Kayleigh ir jos draugė Liana; PA Real Life nuotr.)

23 metų amžiaus Kayleigh Harris žuvo balandį, kai buvo smarkiai sužalota slidinėjimo avarijoje, dirbdama atostogų agente. Ji parkrito Prancūzijos Alpėse, kai slidininkas trenkėsi į ją ir mirtinai sužalojo.

Merginos 45 metų amžiaus mama Suzanne Harris, dirbanti sesele Tauntone, Somersete (Pietvakarių Anglija), teigia, jog jos dukra tikrai būtų norėjusi paaukoti savo organus. Kayleigh geriausiai draugei Liana Tolland 2014 metais paaukojo inkstą, kai jai jo labai reikėjo, deja, prabėgus metams nuo organo persodinimo, ji mirė.

Suzanne sakė: „Skaitydama istorijas apie organų aukojimą, aš esu be galo laiminga, kad Kayleigh turėjo galimybę padėti žmonėms, tokiems kaip Liana. Mane tai labai guodžia. Bet kartais, kai esu viena namie, aš sėdžiu ir verkiu. Vis dėlto turiu susiimti ir būti stipri dėl savo mergaičių.“ Suzanne turi dar keturias dukras: 22 metų amžiaus Paige, 21 metų amžiaus Lauren, 19 metų amžiaus Jaide ir 17 metų amžiaus Abbie.

(Nuotraukoje – Kayleigh; kelis metus prieš žūtį, ji užsiiminėjo slidinėjimu snieglente; PA Real Life nuotr.)

Balandžio 2-ąją Suzanne iš daktarų išgirdo triuškinančią žinią, jog jos dukros gyvybę palaikė tik prie jos prijungti aparatai. Jie moters paklausė, ar ši paaukotų savo dukters organus. „Man nereikėjo jokio pokalbio, aš tik paklausiau „Kur pasirašyti?““ – sakė Kayleigh mama. Suzanne žinojo, kad jos dukra, dėl artimos draugystės su Liana, buvo labai teigiamos nuomonės apie organų donorystę. Ji teigia, kad žinojimas, jog jos dukros inkstai ir kepenys buvo panaudotos gelbėjant trijų žmonių gyvybes, yra didelė paguoda.

(Nuotraukoje – Kayleighs paskutinė nuotrauka su savo mama Suzanne; PA Real Life nuotr.)

Suzanne taip pat pridėjo: „Kayleigh laidotuvės buvo nepaprasta diena,  apmaudu, kad ji negalėjo ten fiziškai būti. Žmonės iš viso pasaulio atvyko pasipuošę prašmatniais kostiumais. Ten buvo ir rožinių flamingų, ir vyrų su rausvais triko ir „tutu“ sijonais bei mažas Haris Poteris. Vis dar gaunu žinučių iš žmonių iš viso pasaulio – Kayleigh buvo labai draugiška asmenybė.“

Pagal metro.co.uk informaciją

Komentuoti

Būkite pirmas pakomentavęs

KOMENTARAI

Your email address will not be published.