Augintinis, kurio reikėtų vengti menstruacijų metu

Gyvūnai, be abejo, yra ženkliai intuityvesni nei žmonės. Visi šunų ar kačių augintojai žino, kad šie pūkuoti kompanionai tarsi nujaučia, kada šeimininkas jaučiasi blogai ir tokiais momentais jį apdovanoja meiliais prisiglaudimais.

Sunku patikėti, tačiau daugelis gyvūnų, naudodamiesi savo stipria uosle, taip pat gali jausti, kada moteris suserga mėnesinėmis. „Broadly“ neseniai atliko tyrimą, siekdami išsiaiškinti, kurie gyvūnai yra gabiausi užuodžiant kieno nors menstruacinį ciklą. Rezultatai gali jus nustebinti.

Paaiškėjo, kad tiek katės, tiek šunys jaučia menstruacijas. Žinoma, jie nenutuokia, kas vyksta moters gimdoj, tačiau žino, kad kažkas tikrai vyksta. Kad ir kaip bebūtų, katėms šis reiškinys, galima sakyti, nerūpi, kadangi jos savo šeimininką gali atpažinti ne tik naudodamos uoslę, bet ir skirdamos jo balsą, išvaizdą. Šunys į šį reiškinį reaguoja kiek stipriau, nes be perstojo naudojasi savo išvystyta uosle, bet jie taip pat dažniausiai į menstruacijas išskirtinai nereaguoja. Tarp kitko, šunys taip pat nujaučia ir kai kurias kitas, su žmogaus sveikata susijusias, problemas, tokias kaip migrena, šlapimo takų infekcija ir netgi tam tikri vėžio tipai.

Kiti gyvūnai, pavyzdžiui, paukščiai ar graužikai, gali nepastebėti šeimininko kvapo pasikeitimo. Tačiau gyvūnas, kurio jūs tikrai norėsite vengti menstruacijų metu, yra iguanos. „Broadly“ rašo, jog kai kurie iguanų patinai yra netgi užpuolę savo šeimininkes tuo metu, kai jos sirgo mėnesinėmis. Dėl kažkokios priežasties patinai tiesiog pasidaro ypatingai agresyvūs.

Taigi kai vėl išmuš tas mėnesio laikas, pasistenkite laikytis atokiai nuo šių egzotinių, tačiau, tam tikrais atvejais pavojingų gyvūnų.

Pagal teenvogue.com informaciją

 

Komentuoti

Būkite pirmas pakomentavęs

KOMENTARAI

Your email address will not be published.