• Šiandien yra: Pirmadienis, gruodžio 5, 2016

Automobilį Palangoje nemokamai pastatyti bus sunku

Palanga, Wikimedia commons nuotr.Palanga, Wikimedia commons nuotr.

Vykstantys šią vasarą į Palangą turės apsišarvuoti kantrybe, ieškant kur pastatyti automobilį. Žinoma, stovėjimo aikštelių ar vietų niekas nepanaikino, tačiau padarė kai ką, kas taip pat visai nedžiugina – jas apmokestino. Atvykusiųjų laukia ir dar viena staigmena – lyginant su iki šiol taikytomis kainomis apmokestintose stovėjimo aikštelėse ir kitose automobilių stovėjimo vietose, naujose mokamose vietose kaina dar ir padidinta.

Už vieną valandą – beveik du eurai

Rinkliava už automobilių stovėjimą Palangoje taikoma kasdien nuo gegužės 15 dienos iki rugsėjo 15 dienos. Miestas suskirstytas į tris zonas, kuriose mokestis už automobilių stovėjimą yra skirtingas.

Brangiausia yra žalioji zona. Joje palikti automobilį pusvalandį kainuoja 0,9 euro, valandą – 1,7 euro. Žalioji zona Palangoje yra buvusios autobusų stoties teritorija bei miesto centrinės dalies teritorija, kurią apibrėžia Kęstučio, J. Basanavičiaus, Vytauto gatvės ir Meilės alėja.

Raudonojoje zonoje, kuri yra nuo S. Dariaus ir S. Girėno gatvės pietuose iki Kęstučio gatvės šiaurėje, nuo J. Basanavičiaus gatvės pietuose iki Žvejų g. šiaurėje ir nuo Vytauto gatvės rytuose iki Meilės ir Naglio alėjų vakaruose bei automobilių statymo vietos Jūratės gatvės vakariniame gale, Jūratės ir Vytauto gatvių sankirtoje, Vasario 16-osios gatvės ruože nuo Vytauto gatvės iki Piktuižio gatvės, Ronžės gatvės ruože nuo Vytauto gatvės iki Plytų gatvės, L.Vaineikio gatvės ruože nuo Vytauto gatvės iki Medžiotojų gatvės, Vytauto gatvės ruože nuo S. Dariaus ir S. Girėno gatvės iki Aitvarų gatvės bei tarp Žvejų ir Šermukšnių gatvių, palikti automobilį pusvalandžiui kainuoja 0,6 euro, valandai – 1,2 euro.

Geltonojoje zonoje, į kurią patenka Palangos centrinės dalies teritorija nuo Žemynos ir S. Dariaus ir S. Girėno gatvių pietuose iki Bangų ir Druskininkų gatvių šiaurėje ir nuo Klaipėdos plento rytuose iki Vytauto gatvės vakaruose, Kontininkų gatvės ruožas nuo Paliepgirių kelio iki sklypo Kontininkų g. 9A bei Vanagupės gatvė, automobilio stovėjimo pusvalandis kainuoja 0,3 euro, valanda – 0,6 euro.

 

  • Aš+ Reply
    6 mėn. ago

    Nei per niekur neapsimoka ten atostogauti. Kainos nežmoniškos. Jau į kitas šalis labiau apsimoka skristi. Man patinka, kad žmonės pradeda žiūrėti į kainas, bei skaičiuoti. Dažnas prisėdęs prie stalo pavarto meniu ir atsistoję nueina.
    Jau nekalbu apie orus. Lietuvoj jie neaiškūs, tai gali atostogos būti sugadintos. Šiltuose kraštuose ten garantija šiuo klausimu. Ryte pabudus gali būti garantuotas, kad už lango saulėta.
    Manau Palangoje ir Nidoje žmonių tik mažės kai tokios kainos.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>