• Šiandien yra: Ketvirtadienis, gruodžio 8, 2016

Berniukui, kuris sunkiai užmigdavo, moteris sukūrė tamsoje švytinčią „galaktiką“

Berniuko kambarys prieš ir po šviesos išjungimoBerniuko kambarys prieš ir po šviesos išjungimo

Crispin Young Wilson – moteris dirbanti su technine įranga ir kurianti naktinio dangaus piešinius. Kai jos draugas paprašė nutapyti žvaigždyną jo sūnaus Beno (angl. Ben) kambaryje, Wilson buvo be galo laiminga, galinti tai padaryti.

„Mano draugas turi sūnų, kuris atsisako miegoti savo paties kambaryje,“ – Crispin sakė „Buzzfeed“. „Kai jie įsigijo naujus namus, mano draugas norėjo, jog ateičiau ir nutapyčiau berniuko kambarį, tikėdamasis, jog tai sugundys jo sūnų miegoti savam kambary.“ Taigi sekmadienį Wilson susirinko visas reikalingas medžiagas ir išvyko į darbą. Naudodama tamsoje švytinčius dažus ir šiek tiek geros muzikos, ji sukūrė nuostabų žvaigždėto dangaus peizažą, kuris yra matomas tik naktį.

Ir taip aišku, jog mažajam berniukui Benui šis kūrinys be galo patiko. Crispin sako, jog dabar berniukas netgi laukia ruošimosi miegui meto, kadangi „žvaigždės padeda jam visiškai atsipalaiduoti ir užmigti“.

Pagal boredpanda.com informaciją

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>