Britai ir vėl garsėja kaip aršioji tauta: užfiksuotos juokingos lenktynės dėl gultų prie baseino

Niekam ne paslaptis, kad ilgai lauktas vasaros atostogas kiekvienas norime praleisti kuo patogiau. Tačiau geros, ilsėjimuisi puikiai tinkančios vietos dažnai būna populiarios ir sausakimšos. Norint tikrai gerai praleisti laiką, reikia arba ieškoti atokesnės, neužimtos poilsiavietės, kurią rasti būna tikrai sunku, arba kovoti dėl geresnės vietos žmonių pilnose teritorijose.

Būtent pastarąjį variantą ir pasirinko britai – vaizdo įraše buvo užfiksuotos lenktynės tarp poilsiautojų, norinčių nusičiupti gultą, esantį kuo arčiau baseino.

Kiekvieną rytą nuo 07:30 val. Gran Kanarijos kurorto viešbutyje prie baseino susidaro eilė turistų, o paskui jie visi ima b4gti. Juoką keliantis vaizdo įrašas, pirmadienio rytą nufilmuotas vieno poilsiautojo, rodo rytinę skubą baseinui atsidarius 08:00 val.

Viešbučio savininkai atskleidė, jog šiuo klausimu daugiausiai problemų kyla su britais ir airiais – jie skuba pasidėti savo rankšluosčius ant gultų, o tai padarę dar eina pusryčiauti. Ši situacija pavirto tokia rimta, kad darbuotojams net buvo liepta pradėti nuiminėti rankšluosčius nuo tuščių gultų, jei žmonės juos apleidžia dviem ar trim valandom. Šaltiniai iš viešbučio sakė, jog būna net taip: „atsiranda ir tokių viešbučio svečių, kurie pasideda savo rankšluosčius ant gultų iš ryto ir kartais pradingsta net iki pat popietės.“

Vaizdo įraše galima matyti, kaip poilsiautojai ignoruoja gultus, esančius tolėliau baseino ir skuba užimti priekines eiles.

Na o savininkai situaciją apibendrino taip: „svečiai turi suprasti, jog jei jie ir toliau taip lenktyniaus kaip iki šiol, vietoj geresnės vietos prie baseino užėmimo, jie tiesiog sukels nemalonumus.“

Pagal metro.co.uk informaciją

 

Komentuoti

Būkite pirmas pakomentavęs

KOMENTARAI

Your email address will not be published.