• Šiandien yra: Pirmadienis, gruodžio 5, 2016

Būsimai mamai – padrąsinimas netikėčiausioje vietoje

Vaikas (nuotr. freeimages.com)Vaikas (nuotr. freeimages.com)

 

Vykdama į ligoninę atlikti 20-tos savaitės ultragarso tyrimo, amerikietė Nikolė Kim jautėsi kiek nuliūdusi. Vos prieš porą dienų jos vyras Timas neteko darbo, o po kelių mėnesių pasaulį išvysti ruošėsi jau trečioji jų šeimos atžala. Vis dėlto ginekologės kabinete moters laukė ypatingas siurprizas. Mažylis ne tik puikiai jautėsi, bet ir atrodė linksmai nusiteikęs – šokdamas Nikolės gimdoje jis laikė iškėlęs į viršų abiejų rankų nykščius, tarsi sakytų: „mamyte, nesijaudink, viskas bus gerai!” Klinikos darbuotoja, pastebėjusi vaikučio „optimizmą“, suskubo įamžinti šį neįtikėtiną momentą, kuris turbūt net ir didžiausią paniurėlį priverstų šyptelėti. Dabar ši nuotrauka įrėminta kabo Kimų šeimos namuose.

Pasirodo, kompiuterinės tomografijos dėka galima ne tik diagnozuoti žmogaus vystymosi sutrikimus ankstyvuoju gyvenimo laikotarpiu, bet ir pasisemti įkvėpimo iš vis tikroviškiau matomų mažylių.

Parengta pagal: Lifesitenews.com

Telegrama.lt informacija

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>