• Šiandien yra: Ketvirtadienis, gruodžio 8, 2016

Dainininkas Ricky Martinas susižadėjo su savo širdies draugu

Ricky Martinas sustabdytas vaizdo medžiagos kadrasRicky Martinas sustabdytas vaizdo medžiagos kadras

Garsiosios dainos „Livin’ La Vida Loca“ atlikėjas Ricky Martinas paskelbė apie sužadėtuves su savo širdies draugu Jwanu Yosefu.
Dalyvaudamas „The Ellen DeGeneres Show“, atlikėjas prisipažino, jog yra įsimylėjęs ir šie santykiai jau perėjo į kitą etapą – sužadėtuves. Tai išgirdusi publika ėmė nenuilstamai ploti ir garsiai reikšti džiugias emocijas.

Laidoje Ricky Martinas atviravo, jog jo išrinktasis yra konceptualus menininkas, o pats atlikėjas yra kolekcionierius. Kartą pamatęs draugo kurtą meną tiesiog pakvaišo, o tada ir susisiekė su juo. Taip prasidėjo jų bendravimas.

Ricky Martinas pasakojo, kad labai jaudinosi prieš pasipiršdamas. „Pasakiau jam: noriu su tavimi praleisti gyvenimą. Jis paklausė: tad koks gi tavo klausimas? Tuomet ir paklausiau, ar sutiks su manimi susituokti. Jis atsakė „TAIP!“, – atviravo garsus dainininkas.

This Guy ❤️ #firewalkwithme

A photo posted by Jwan Yosef (@jwanyosef) on

Channeling MAN ????

A photo posted by Jwan Yosef (@jwanyosef) on

We cleaned up good. THANK YOU @amfar for an amazing event @riccardotisci17 ph: @lecovianaphotos

A photo posted by Jwan Yosef (@jwanyosef) on

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>