• Šiandien yra: Pirmadienis, gruodžio 5, 2016

Dalykai, kurių nedaro psichologiškai stiprūs žmonės

freepik.com nuotr.freepik.com nuotr.

Psichologiškai stiprūs žmonės sugeba kontroliuoti savo emocijas, mintis ir elgesį tokiais būdais, kurie jiems užtikrina sėkmingą gyvenimą. Norite būti sėkmingi? Tuomet šiuos dalykus reikėtų taikyti ir savo gyvenime.

Psichologiškai stiprūs žmonės nešvaisto savo jėgų ir laiko gailėdamiesi savęs.

Jie neleidžia, kad juos kontroliuotų. Iš šių žmonių niekada neišgirsi „mano viršininkas verčia mane blogai jaustis“, nes jie supranta, kad patys kontroliuoja savo emocijas ir gali rinktis, kaip reaguoti į įvairius dalykus.

Jie nebijo pasikeitimų ir neeikvoja energijos dalykams, kurių negali pakeisti. 

Psichologiškai stipraus žmogaus niekada neišgirsite besiskundžiančio dėl pamesto bagažo ar eismo spūsties. Vietoj to, jie galvoja apie tai, ką gali pakeisti savo gyvenime. Jie pastebi, kad kartais vienintelis dalykas, kurį gali pakeisti yra jų požiūris.

Jie nesivargina visiems įtikti.

Psichologiškai stiprūs žmonės supranta, kad jie neprivalo visiems įtikti. Jie nebijo pasakyti ne ar prabilti, kai tai būtina. Tokie žmonės stengiasi būti maloniais ir teisingais, bet ir nesuka sau galvos, jei nepavyksta įtikti visiems.

Jie negyvena praeitimi. 

Psichologiškai stiprūs žmonės neeikvoja laiko galvodami apie praeitį ir svajodami apie tai, ką galėjo padaryti kitaip. Jie apgalvoja savo praeitį ir gali pasakyti ką iš jos išmoko. Jie  iš naujo neišgyvena blogų prisiminimų ir su nostalgija nežvelgia į gražias praeities dienas. Vietoj to, jie gyvena dabartimi ir planuoja ateitį.

Jie nuolatos nekartoja tų pačių klaidų.

Tokie žmonės prisiima atsakomybę už savo elgesį ir mokosi iš savo praeities klaidų. Jie eina toliau ir ateityje priima geresnius sprendimus.

 

 

 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>