• Šiandien yra: Ketvirtadienis, gruodžio 8, 2016

Dešimt dalykų, į kuriuos svarbu atkreipti dėmesį prieš vestuves

Vestuvės nuotr. FreepikVestuvės nuotr. Freepik

Žengti prie altoriaus ir žiūrint vienas kitam į akis prisiekti amžiną meilę – rimtas apsisprendimas, reikalaujantis daug ką apsvarstyti, tam, kad prieš ištariant šiuos žodžius neapniktų abejonės ir šių žodžių niekada netektų gailėtis. Pateikiame dešimt dalykų į kuriuos svarbu atkreipti dėmesį prieš tuokiantis.

1. Širdgėla dėl ankščiau žlugusių santykių. 

Labai svarbu, kad prieš ištariant lemtingąjį „taip“, jūsų nebekamuotų nusivylimas dėl anksčiau nepavykusių santykių. Vargu ar galėsite būti laiminga/-as, jei nuolat mintyse suksis praėjusių santykių šešėliai.

2. Mokykitės iš savo klaidų.

Atkreipkite dėmesį į tai, dėl ko nutrūko ankstesni jūsų santykiai. Jaučiate, kad tai nutiko ir dėl jūsų kaltės? Nebekartokite tų pačių klaidų, saugokite ir tausokite esamus santykius, kad netektų gailėtis dėl dar vienų žlugusių santykių.

3. Nebijokite mylėti.

Išlaisvinkite savo jausmus ir parodykite savo partneriui, kad jis jums svarbus, kad jį mylite ir esate su juo laiminga/- as.  Nebijokite dar kartą surizikuoti ir atsiverti, kad ir kaip tai būtų sunku.

4. Leiskite partneriui iš anksto žinoti apie jūsų vertybes.

Labai svarbu, kad prieš tuokiantis abu partneriai suvoktų vienas kito vertybes ir įsitikinimus. Tam, kad ateityje nepakliūtumėte į situacijas, kuriose būtumėte priversti juos  sulaužyti.

5. Pasitikėkite vienas kitu.

Tikriausiai nereikia nė sakyti, kad pasitikėjimas – tvirtų santykių pagrindas. Be jo – visi santykiai pasmerkti žlugti. Išmokit pasitikėti vienas kitu dar prieš žengiant prie altoriaus ir jūsų santuoka bus itin tvirta.

6. Išlikite savimi.

Pasaulyje, kuriame nuolat tenka prie visko taikyti, tai be galo sunku. Tačiau išlikti savimi labai svarbu dėl to, kad partneris galėtų jus pažinti tokį žmogų, koks iš tiesų esate, dar prieš vestuves.  Juk jei parodysite savo „tikrąjį aš“ tik po vestuvių gali kilti labai daug nesusipratimų.

7. Pažinkite savo partnerį.

Tiek sveikatos būklės, tiek finansinės padėties aiškumas dar prieš susituokiant yra labai svarbus. Juk nebūtų malonu tik po vestuvių sužinoti, kad jūsų partneris iki ausų įklimpęs į skolas.

8. Prieš susituokiant apsigyvenkite kartu.

Apsigyventi kartu dar prieš susituokiant – puikus būdas dar geriau vienas kitą pažinti. Atkreipkite dėmesį į tai kaip partneris reaguoja į buitines problemas, kaip jas sprendžia, ar kasdienė rutina neužgožia jūsų tarpusavio supratimo ir šilto bendravimo.

9. Būkite finansiškai nepriklausomas.

Kad ir koks būtų turtingas jūsų partneris, geriausia, jei galėtumėte save išlaikyti. Tuomet jausitės saugi/-us ir nepriklausoma/-s.

10. Dirbkite su savimi.

Norint teisingai suprasti kitus, pirmiausia svarbu pažinti ir suprasti save. Kartais labai svarbu mokėti leistis į kompromisą, o kartais reikia mokėti tvirtai pastovėti už savo nuomonę, nebijant, kad partneriui tai gali ir nepatikti. Šeimoje turi vyrauti pagarba ir supratimas vienas kitam.

Parengta pagal relrules.com

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>