• Šiandien yra: Antradienis, gruodžio 6, 2016

Dramatiškiausios kada nors vykusios piršlybos (VIDEO)

Žiedą pametęs vyras su savo mergina, sustabdytos vaizdo medžiagos kadrasŽiedą pametęs vyras su savo mergina, sustabdytos vaizdo medžiagos kadras

Pirštis vykstant įvairioms sporto žaidynėms tapo gan įprasta, tačiau, šį antradienį žaidžiant amerikiečių beisbolo komandai „Yankees“ įvykusios piršlybos buvo išskirtinės ir itin dramatiškos.

Tarp kamuoliuko padavimų per stadiono garsiakalbius buvo sveikinami žmonės, tą dieną šventę gimtadienius ir tuo pat metu pasigirdo vienas klausimas – „Heather, ar tekėsi už Andrew?“ Stadiono ekranuose visi galėjo išvysti, kaip Andrew klaupėsi ant vieno kelio,  norėdamas pasipiršti savo merginai ir tuo metu jam iš rankų iškrito dėžutė, kurioje buvo žiedas. Dėžutę vyras pagriebė, tačiau, joje žiedo nebebuvo.

Pateiktame vaizdo įraše galima matyti Andrew veidą, kuriame atsispindi didžiulis šokas. Jis taip išsigando, kad net pradėjo verkti. Visi toje pačioje sekcijoje sėdėję žmonės padėjo ieškoti žiedo. Ir galiausiai jis buvo rastas!

Pagal sunnyskyz.com informaciją

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>