• Šiandien yra: Penktadienis, gruodžio 2, 2016

Dramblys, pastebėjęs vyrą bėdoje, skuba jam pagelbėti

Dramblys, gelbėjantis parko darbuotoją, sustabdytos vaizdo medžiagos nuotr.Dramblys, gelbėjantis parko darbuotoją, sustabdytos vaizdo medžiagos nuotr.

Niekas neatims iš šios mažos drambliukės jos mėgstamiausio žmogaus.

Tarp Kham Lha, jauniausios drambliukės „Dramblių gamtos parke“ (angl. „Elephant Nature Park“), esančiame šiaurinėje Tailando dalyje, ir jos mėgstamiausio darbuotojo Darrick yra labai stiprus ryšys. Štai dėl ko, vieną dieną, pastebėjusi Darrick „skęstantį“ upėje ji nuskubėjo į vandenį jo išgelbėti. Ir tai buvo pats mieliausias kada nors nutikęs dalykas.

Pateiktame vaizdo įraše galima pamatyti, kaip Kham Lha šokteli į vandenį, pamačiusi, kad Darrick „skęsta“ (iš tikrųjų vyrui pagalbos nereikėjo, jis neskendo). Kai ji pagaliau pasiekia darbuotoją, galima aiškiai matyti kokia stipri meilė tvyro tarp jųdviejų. Darrick stipriai apkabiną mažąją drambliukę dėkodamas už „išgelbėjimą“.

Kham Lha buvo viena iš 19 dramblių, kuriuos prieglauda 2015 m. išgelbėjo nuo turizmo industrijos. Būdama vos 4 metų amžiaus, ji turėjo iškęsti pagrobėjų rengiamus varginančius mokymus.

Laimei, dabar ji yra gyva ir sveika, pagaliau mėgaudamasi gyvenimu „Gamtos parke“ su savo draugais ir, žinoma, darbuotoju Darrick.

Pagal metro.co.uk informaciją.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>