• Šiandien yra: Pirmadienis, gruodžio 5, 2016

K.Smorigino ir A.Balsio koncertas Pažaislyje

Kostas SmoriginasKostas Smoriginas

Pažaislio liepų alėjos vakarus pradės aktorius K.Smoriginas ir kompozitorius A.Balsys

Geros muzikos ekspertai „Bardai LT“ ir svetingumo kompleksas „Monte Pacis“ pradeda trečius metus vyksiantį koncertų ciklą „Pažaislio liepų alėjos vakarai“. Pažaislio vienuolyno Karietų aikštėje gyvos muzikos mylėtojus kvies penki skirtingi projektai, kurių net keturi – premjeriniai.

Penkis vasaros trečiadienius truksiantį koncertų ciklą po atviru dangumi pradės kino ir teatro aktorius, vienas dainuojamosios poezijos klasikų – Kostas Smoriginas su naujų ir laiko patikrintų dainų programa. Kartu su juo pirmą kartą pasirodys kompozitorius Audrius Balsys.

Šioje programoje derės gražiausios maestro dainos, aranžuotos kompozitoriaus A.Balsio, ir apipintos fortepijono garsais. Taipogi programą paįvairins dainuojančiam aktoriui didelę įtaką padariusių asmenybių kūryba – skambės B.Okudžavos, V.Vysockio, R.Lileikio dainos. Taipogi klausytojai išgirs dainų, kurtų pagal K.Smorigino vaidmenis, parašytų poeto Rimvydo Stankevičiaus tekstais.

Koncertų ciklas „Pažaislio Liepų alėjos vakarai“ kviečia pabūti unikalioje aplinkoje ir pajusti gamtos bei ramybės pulsą, pailsėti ne tik fiziškai, bet ir dvasiškai, ar net praturtėti ir atrasti gerovę muzikoje.

Bilietus platina www.bilietai.lt