• Šiandien yra: Sekmadienis, gruodžio 11, 2016

KONCERTAS: MIKA

MIkaMIka

Savo vienintelį koncertą mūsų šalyje surengs talentingas britų atlikėjas ir dainų kūrėjas MIKA. Libaniečių kilmės dainininko pasirodymas Lietuvoje yra įtrauktas į pasaulinį gastrolių turą, kurio metu MIKA pristatys savo naujausią albumą „No Place in Heaven“, o taip pat atliks populiariausius savo hitus – „Grace Kelly“, „Relax, Take It Easy“, „Lollipop“, „Big Girl (You Are Beautiful)“, „Happy Ending“ ir kitas visiems puikiai žinomas dainas.

2010 m. MIKA pirmą kartą lankėsi Lietuvoje ir surengė nepamirštamą pasirodymą Jūros šventės metu. Koncertas vyko Klaipėdos kruizinių laivų terminale ir tūkstančiai gerbėjų iki šiol puikiai prisimena spalvingą ir beprotiškai ekspresyvų charizmatiškojo atlikėjo šou.

MIKA ne kartą buvo nominuotas prestižiniams apdovanojimams, kurių ne vieną laimėjo – tai „World Music Awards“, „Grammy“, „MTV Awards“ Europoje, Azijoje, Australijoje ir Japonijoje, „Capital Radio Awards“, „Vodafone“, „Virgin Media“, „Q Magazine“, Britų muzikos apdovanojimai, „Ivor Novello“ premija ir daugelis kitų. Dainininkas taip pat yra vieno svarbiausių Prancūzijos apdovanojimų – Literatūros ir menų ordino – kavalierius. Šiuo metu MIKA teisėjauja šou „X faktorius“ Italijoje ir yra prancūziško projekto „Balsas“ mokytojas. Atlikėjas yra pardavęs daugiau kaip 10 milijonų įrašų kopijų 32 pasaulio šalyse.

Bilieto kaina 29.90 – 49.90 €
Bilietus platina bilietai.lt