• Šiandien yra: Pirmadienis, gruodžio 5, 2016

Muzikos ir menų festivalis „LEMPAfest“

lempaaaalempaaaa

Vidurvasario savaitgalį „LEMPAfest“ organizatoriai kviečia pasisemti šviesių emocijų jaukiame ir blaiviame festivalyje. Jau trečius metus Bijūnuose šviesiantis festivalis džiugins gera muzika, kūrybinių dirbtuvių įvairove bei sportinėmis pramogomis.

Šiemet „LEMPAfest“ dalyvių širdis virpins tokie Lietuvos muzikos atlikėjai kaip – elektroniką grojantis duetas „Mannazz“, charizma, teatrališkumu ir energija trykštantis „Medonas“, o geromis emocijomis dalinsis „Sirupas“ bei kiti.

Visus norinčius atgaivinti seniai paslėptus talentus, atrasti naujus pomėgius ir išlaisvinti kūrybiškumą „LEMPAfest“ kvies dalyvauti teminėse kūrybinėse dirbtuvėse – išmok, išmėgink ir išsitaškyk!

„LEMPAfest“ metu veiks ir atskira erdvė, skirta įvairioms paskaitoms ir diskusijoms. Tai bus vieta, kurioje dalyviai galės ne tik atvirai dalintis savo mintimis, tačiau ir rasti bendraminčių ar naujų draugų.
Liepos 15-17 d. pasimatom Bijūnuose, šviesiausiame vasaros festivalyje!

Vaikai iki 6 m. (imtinai) įleidžiami nemokamai. Vakams nuo 7 m. iki 14 m. (imtinai) nuolaida -50%. Prie įėjimo reikės pateikti dokumentą įrodantį vaiko amžių.

Bilietus platina bilietai.lt

Žymos: