• Šiandien yra: Šeštadienis, gruodžio 10, 2016

EXTRA FM ir FRANKE regata Drevernoje: palankų vėją gaudė jaunieji buriuotojai

Drevernos prieplaukaDrevernos prieplauka

Buriuotojų radijas EXTRA FM kartu su ilgamečiu partneriu FRANKE, jau ne vienerius metus inicijuojantis regatas po Kauno ir Kuršių marias, pastarąjį savaitgalį varžybas organizavo Drevernoje, Klaipėdos apskrityje. Regatą pradėję Drevernos uoste, po Kuršių marias plaukiojo ir varžėsi jaunieji burių mylėtojai. Vieni iš jų atstovavo Klaipėdos krašto buriavimo sporto mokyklą „Žiemys“ kartu su radiju organizavusią šias varžybas.

Regata ,,EXTRA FM ir FRANKE buriavimo taurė 2016“ nustebino itin dideliu dalyvių skaičiumi – varžėsi net keturiasdešimt vaikų ir paauglių, plaukiojančių laivais „Optimist“, „Laser Radial“, „Laser Standart“ ir „Laser 4.7“. Regatoje rungėsi ne tik mokiniai iš Klaipėdos krašto buriavimo sporto mokyklos „Žiemys“, bet ir gerus rezultatus pasiekę dalyviai iš Kauno, Nidos, Šiaulių ir Platelių.

Jaunieji buriuotojai regatoje dalyvavo dvi dienas – išplaukę šeštadienio vidudienį, į prieplauką sugrįžo po keturių valandų, kur pavakarienevę turėjo laiko poilsiui ir pasiruošimui antrajai regatos dienai. Sekmadienį dalyviai varžėsi šiek tiek trumpiau – nuo 12 iki 15 val. Po dviejų varžybų dienų kiekvienos grupės pirmųjų trijų vietų nugalėtojai apdovanoti EXTRA FM ir FRANKE įsteigtais prizais, taip pat specialiūs prizai įteikti geriausiai pasirodžiusioms mergaitėms ,,Optimist“ klasėje ir jauniausiam varžybų dalyviui.

EXTRA FM ir FRANKE linki jauniesiems buriuotojams ir toliau tobulėti, ir žinoma, vėjo vėjo vėjo!

 FullSizeRender     FullSizeRender9

FullSizeRender1    FullSizeRender3

FullSizeRender7 FullSizeRender6 FullSizeRenderąę

FullSizeRender15 FullSizeRender12 IMG_3005

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>