• Šiandien yra: Penktadienis, gruodžio 2, 2016

Fotografija – talentingas melas?

Fotografija, montažas TELEGRAMA.LTFotografija, montažas TELEGRAMA.LT

Šiandien internete apstu nuotraukų, į kurias pažiūrėjus kyla klausimas: „Kaip jiems taip pavyksta?“. Nuotraukos ypatingos savo kompozicijomis, spalvomis, lokacija ir pan. Tikriausiai ne kartą patiems teko fotografuoti nepaprastai gražų vaizdą, kuris nuotraukoje virto įprastu ir niekuo neypatingu.

Tam, kad nuotraukos būtų itin estetiškos, patrauklios, ryškios ir įdomios, šiandienos fotografai į pagalbą pasitelkia daug įvairių priemonių, tačiau reikia pripažinti, kad be fantazijos ir kūrybinės vidinės liepsnelės šios priemonės taptų bevertės. Kaip nufotografuoti lietų, jei lauke nė vieno debesėlio? Kaip užfiksuoti, tobulą vestuvių akimirką, jei aplink tik tamsios spalvos ir priekyje telkšo bala? Pasirodo, viskas įmanoma, jei viduje pulsuoja fotografo dvasia, o galvoje sukasi daug puikių idėjų.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>