• Šiandien yra: Sekmadienis, gruodžio 11, 2016

G.Landsbergis: „Aplinkos ministras turi atsistatydinti“

G. Landsbergis   TS-LKD nuotr.G. Landsbergis TS-LKD nuotr.

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų pirmininkas Gabrielius Landsbergis teigia, kad Aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas turi atsistatydinti, pasirodžius informacijai viešojoje erdvėje apie Druskininkų savivaldybės mero darytą spaudimą ministrui dėl Vyriausybės nutarimo priėmimo.

„Paaiškėjus, kad Aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas melavo Antikorupcijos komisijai apie jam darytą R.Malinausko poveikį dėl Vijūnėlės dvaro ir nustačius pažeidimus priimant skandalingąjį Vyriausybės nutarimą, garbingas ministras jau turėjo atsistatydinti vakar. Taip pat matome dar daugiau grubių korupcijos apraiškų, ką rodo kita byla, susijusi su jo partijos vadovu Rolandu Paksu ir neteisėtu poveikiu jo kuruojamoje srityje. Jei šiandien nesulauksime ministro K.Trečioko atsistatydinimo, TS-LKD frakcija Seime pradės ministro interpeliacijos procedūrą“, – teigė G.Landsbergis.

Antradienį Seimo Antikorupcijos komisija savo parlamentinio tyrimo išvadose taip pat konstatavo, kad Vyriausybės nutarimas dėl kurortinių zonų panaikinimo buvo priimtas pažeidžiant tvarką. Komisija, nagrinėjusi situaciją, susijusią su Vijūnėlės dvaro statybomis Druskininkuose, pažymėjo, kad  priimant nutarimą  nesilaikyta pačios Vyriausybės nustatytos tvarkos dėl teisės aktų projektų rengimo ir priėmimo tvarkos.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>