Genialu ar absurdiška: plastikos chirurgai siūlo įsigyti „duobutes“ žanduose

Kadaise plastinės chirurgijos aukštumos buvo krūtinės koregavimas, tačiau, laikui bėgant, žmogaus kūne turbūt nebeliko vietos, kurios daktarai negalėtų pakeisti. Jei tik norime, šiais laikais galime turėti ir putlesnes lūpas, ir didesnius sėdmenis, ir dailesnes nosis. Plastinės chirurgijos pasaulis tikrai sparčiai žengia į priekį. Naujausia tendenciją – netikrų „duobučių“ skruostuose įtaisymas.

Šios netikros „duobutės“ yra padaromos dirbtinai įtraukiant nedidelę žmogaus žando dalį, o pati procedūra užima tik maždaug 30 minučių. Pasak naujienų portalo „Allure“, Amerikoje plastikos chirurgai pastebėjo beveik tris kartus didesnį jaunų žmonių susidomėjimą šia operacija.

Kaip visa tai vyksta – paciento burnoje, žando raumeny, yra padaromas mažas pjūvis, „Tada raumuo yra prijungiamas prie odos paviršiaus, kad „duobutės“ būtų matomos besišypsant, bet ne atpalaidavus veidą,“- aiškina plastikos chirurgas Wright Jones. Po operacijos pacientai maždaug du mėnesius, kartu su nedideliu patinimu bei diskomfortu, turi pastovias „duobutes“. Tačiau praėjus tiems dviems mėnesiams, pokyčiai pradeda matytis tik besišypsant.

Turbūt kyla klausimas, kiek kainuoja tokia paslauga – skylių išpjaustymas jūsų žanduose. Priklausomai nuo operacijos sunkumo, kaina siekia nuo 800 dolerių, iki 2500 dolerių. “Grožis” pigiai neatsieina!

Pagal allure.com

Komentuoti

Būkite pirmas pakomentavęs

KOMENTARAI

Your email address will not be published.