• Šiandien yra: Penktadienis, gruodžio 2, 2016

Ginkluoti vyrai apiplėšė Paryžiuje viešėjusią Kim Kardashian: išsinešta papuošalų už 10 mln. eurų

Kim Kardashian naujos „Balenciaga“ kolekcijos pristatyme, Facebook nuotr.Kim Kardashian naujos „Balenciaga“ kolekcijos pristatyme, Facebook nuotr.

Amerikiečių televizijos žvaigždė Kim Kardashian West viešėdama vienoje iš Paryžiaus prašmatnių rezidencijų buvo apiplėšta kelių, policininkais apsimetusių, vyrų.

Policija pranešė, kad iš moters buvo pavogta dėžutė, kurios juvelyrinis turinys siekė 6 mln. eurų. Į pastatą, kuriame buvo Kim, ginkluotuosius  vyrus įleido durininkas. Apiplėšimo metu Kim buvo surišta ir palikta vonioje.

Įžymybės atstovė spaudai sakė, jog Kim buvo „be galo sukrėsta, bet fiziškai nesužalota“.

Televizijos įžymybė, verslininkė, modelis, dvejų vaikų mama jau paliko Prancūziją, išskrisdama iš Paryžiaus oro uosto su savo privačiu lėktuvu.

Kim Kardashian likus pusdieniui iki apiplėšimo, Facebook nuotr.

Šaltinis iš policijos BBC sakė, kad užpuolimą vykdė penki vyrai, apsivilkę švarkais, panašiais į dėvimus policininkų, kurie privertė pastato naktinį sargą parodyti, kur buvo apsistojusi Kim Kardashian. Prieš įsiveržiant užpuolikams, Kim apartamentuose buvo viena. Tik pakliuvus į vidų, vienas iš plėšikų prikišo moteriai prie galvos ginklą, kol kiti rinko juvelyrinius dirbinius, į kuriuos įėjo ir 4 mln. vertės žiedas. Viską susirinkę, nusikaltėliai paliko Kim surištą vonioje ir pabėgo. Apiplėšimas įvyko apie 02:30 val. vietos laiku.

Pagal bbc.com informaciją

 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>