• Šiandien yra: Penktadienis, gruodžio 2, 2016

Grįžta dešimtmetį gyvuojanti KTU studentų iniciatyva „Papuoškime Kauną“

Papuoškime kaunąPapuoškime kauną

Netrukus prasidės kasmetinis iniciatyvos „Papuoškime Kauną“ tęsinys, kurio metu akciją organizuojantys Kauno technologijos universiteto (KTU) studentai atnaujins ne vienerius metus Nemuno krantinę puošiantį užrašą „KARTU <3 KAUNĄ“.

KTU Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto studentų atstovybė „SHM“ nuo spalio 14 dienos vėl kibs į darbus, prie kurių kviečia prisijungti Universiteto bendruomenę ir visus neabejingus Kaunui.

Pirmąjį kartą įgyvendinant miesto grąžinimą studentai Nemuno krantus papuošė gėlėmis, kurios suformavo užrašus „Aš myliu Kauną“ bei „Aš myliu Lietuvą“. 2010 metais studentų meilė Kaunui ir antrajai Lietuvos religijai – krepšiniui, buvo išreikšta užrašais „LIETUVA“ bei „KARTU <3 KAUNĄ“, kurie ir šiandien traukia kiekvieno kauniečio ar miesto svečio akį.

„Kasmet atnaujindami šiuos užrašus stengiamės išsaugoti tradicijas, suburti KTU Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto bendruomenę, kad tiek studentai, tiek dėstytojai prisidėtų prie Kauno miesto gražinimo ir smagiai praleistų laiką kartu“, – sakė studentų atstovybės „SHM“, inicijuojančios šią akciją,  pirmininkė Šarūnė Kirdeikytė.

Jos teigimu, kiekvieną rudenį organizatoriai stengiasi suvienyti kuo daugiau žmonių, todėl ypač džiugu, kad šiais metais prie iniciatyvių studentų prisijungs ir KTU fakulteto darbuotojai, parodę iniciatyvą prisidėti prie kasmetinės akcijos. Taip pat kviečiami prisijungti ir visi norintys savanoriai.

„Labai džiaugiuosi ir palaikau „SHM“ iniciatyvą organizuoti socialinę akciją „Papuoškime Kauną“, – kalbėjo fakulteto dekanė Eglė Butkevičienė. – Ši tradicija tęsiasi ir studentai kiekvienais metais kviečia kauniečius papuošti gimtąjį miestą. Manau, kad tai yra puikus bendruomeniškumo ir bendrų iniciatyvų miesto gerovei didinti pavyzdys“.

Šis projektas, kasmet susilaukiantis nemažai dėmesio, yra puikus būdas įrodyti, kad studentai labai myli ir rūpinasi savo miestu, kuriame netrūksta aktyvių ir iniciatyvių studentų. „Jei tu esi vienas iš jų, privalai prisijungti prie mūsų spalio 14-15 dienomis!“, – sakė Š. Kirdeikytė.

Kasmet vis didesnio susidomėjimo sulaukianti idėja, gimusi prieš 11 metų, yra buvusio KTU Humanitarinių mokslų fakulteto studentų atstovybės „Humsa“ palikimas.

Savanorių registracijos anketa: https://goo.gl/forms/ZzygcVruAhBHa0wj1

 

BNS spaudos centro informacija

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>