• Šiandien yra: Šeštadienis, gruodžio 10, 2016

Gyvūnai gedi savo nugaišusių gentainių (video)

Daugeliui yra žinomas faktas, kad tokie gyvūnai kaip drambliai ar šunys gedi savo mirusių artimųjų. Tam tikros gyvūnų rūšys netgi turi atsisveikinimo su mirusiaisiais ritualus: tarkim drambliai ir delfinai, panašiai kaip žmonės, budi prie negyvo kūno, o šimpanzės priešingai nekeičia savo įprastos rutinos – nugaišus jaunikliui motina šimpanzė dar ilgai (kartais net savaitėmis ar mėnesiais) nešiojasi ir prižiūri jauniklio kūnelį. Taigi, šie pavyzdžiai mums parodo, kad žmonės nėra vieninteliai tam tikru būdu reaguojantys į mirtį.

Viena papūgėlių šeimininkė įamžino vieną tokių akimirkų, kai gyvūnas sunkiai susitaiko su savo draugės „išėjimu“. Nugaišus vienai papūgėlei, kita liūdi, visaip bando prižadinti savo draugę ir iš paskutiniųjų mėgina apsaugoti. Tikrai jautrus ir už širdies griebiantis vaizdas.

 

Telegrama.lt informacija

 

 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>