Helovino nuotykiai: merginos galva užstringa moliūge (VIDEO)

Kaip tik artėjant Helovinui, ši mergina suprato, jog moliūgai yra maistas, bet ne draugai. Ir tikrai netinka dėvėjimui vietoj kepurės.

Pjaustydama moliūgus kartu su savo šeima, smalsi paauglė nusprendė įkišti savo galvą į didžiulį moliūgą ir iškart pasigailėjo. Jos mama atrodė visai rami dėl viso šio reikalo ir tiesiog juokėsi bei filmavo dukros pastangas išlaisvinti galvą nuo moliūgo.

Vaizdo įrašo dalis, kai merginos nuotaikingas  jaunesnysis brolis dainuoja apie moliūgus ir bambas, nepaisydamas to, jog jo sesė trumpam virto į moliūgą, tapo juokinngiausia įrašo dalimi.

Bauginančiai juokingą vaizdo įrašą galite pamatyti čia:

Paauglės mama, Kristy Ralphs, internetiniame tinklapyje Youtube patalpino ir antrą vaizdo įrašą, kad parodytų, jog jos duktė po kelių minučių nenukentėjusi ištrūko iš moliūgo spąstų. (Bet ji, tikriausiai, visam gyvenimui įsigijo baimę apvaliems oranžiniams daiktams.) Tada, kaip tikras brolis, kitas šeimos narys taip pat pabandė įkišti galvą į moliūgą.

Kaip kitaip pajausti Helovino dvasią, jei ne per šiurpias patirtis su moliūgais? Mes tik juokaujame, nekartokite šito namie.

Pagal teenvogue.com informaciją

Komentuoti

Būkite pirmas pakomentavęs

KOMENTARAI

Your email address will not be published.