• Šiandien yra: Šeštadienis, gruodžio 3, 2016

Į paskalas apie Angelinos Jolie ir Brado Pitto skyrybas įvelta ir garsioji dainininkė Selena Gomez

Angelina Jolie ir Bradas Pittas, wikimedia commons nuotr.Angelina Jolie ir Bradas Pittas, wikimedia commons nuotr.

Tikriausiai jau girdėjote antradienį pasklidusias kalbas apie Angelinos Jolie ir Brado Pitto skyrybas. Nuo poros vestuvių praėjo vos du metai.

Patvirtindamas liūdnas žinias, Angelinos advokatas sakė: „Šis sprendimas buvo priimtas dėl šeimos gerovės. Ji šito nekomentuos ir prašo, kad šeimai būtų suteikta šiek tiek privatumo šiuo laiku.“

Pora kartu buvo nuo 2004 m., susituokė po 10 m. – 2014 m. rugsėjį. Kaip skyrybų priežastį Angelina įvardino „nesutaikomus skirtumus“. Taip pat kalbama, kad jai apsispręsti dėl šio sprendimo padėjo būdai, kuriais Bradas auklėjo jų vaikus.

Neilgai trukus pradėjo sklisti kiti gandai apie priežastis, dėl kurių nusprendė skirtis viena gražiausių Holivudo porų. Kažkokiu būdu į visa tai įsivėlė ir garsioji amerikiečių dainininkė, aktorė Selena Gomez.

Tvirtinama, jog Selenos socialinio tinklapio „Instagram“ paskyroje paskelbta nuotrauka, kurioje ji su B. Pittu, būdama „Auksinio gaublio“ apdovanojimuose, aptarinėja naują jų filmą, sukėlė porai problemų. Teigiama, jog Angelina supyko dėl pranešimų apie jaunosios dainininkės ir savo vyro flirtavimą.

Tačiau šie gandai yra nepatvirtinti, todėl aklai jais tikėti nebūtų protinga. Gal, vis dėlto, Selena neturi nieko bendro su gražiausios Holivudo porelės skyrybomis?

Pagal mtv.co.uk informaciją

 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>