• Šiandien yra: Šeštadienis, gruodžio 3, 2016

Internautai dosniai gelbsti pagyvenusiai senukų porai

Senyvas žmogus, stumiantis vežimėlį, Joel Cervantes, Macias notr.Senyvas žmogus, stumiantis vežimėlį, Joel Cervantes, Macias notr.

Kai Joel Cervantes Macias važiavo Mažosios vilos rajonu, esančiu Čikagoje, jis pamatė sunkiai ledų vežimėlį stumiantį senyvą žmogų. Senuko vardas yra Fidencio Sanchez, jam 89 metai. Jis su savo žmona neseniai neteko savo vienintelės dukros, todėl pardavinėjo meksikietiškos rūšies ledus, kad galėtų susimokėti už baudas. Kai vyro žmona susirgo, jam neliko kitos išeities, kaip tik stumdyti vežimėlį vienam.

„Mano širdis dužo matant šį vyrą, kuris turėtų mėgautis pensija, vis dar dirbantį,“ – rašė Macias. Norėdamas kaip nors padėti šiam žmogui, vyrukas nusipirko 20 porcijų ledų už 50 dolerių. Macias ir jo draugas pradėjo „GoFundMe“ kompaniją, kad surinktų 3000 dolerių Fidencio ir jo žmonai.

O internautai atsakė labai gražiu gestu – žmonės paaukojo daugiau, nei 250 tūkst. dolerių. Aukoti vis dar galima, todėl jei norite prisidėti, apsilankykite „GoFundMe“ svetainėje.

Informaciją pagal boredpanda.com, Facebook

 

Žymos:, ,

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>