• Šiandien yra: Penktadienis, gruodžio 2, 2016

Įsimylėjėlius vaidinę aktoriai, kurie, realiame gyvenime, negalėjo vienas kito pakęsti

Telegraph.co.uk nuotr.Telegraph.co.uk nuotr.

Taip jau yra, kad bežiūrint romantinį filmą, dažniausiai, apima jausmas, jog pagrindinius filmo įsimylėjėlius šilti jausmai sieja ne tik prieš įjungtas kameras.  Tačiau dažniau būna taip, kad, visgi, aktorių tarpusavio santykiai labai skiriasi, nuo personažų, kuriuos jie įkūnija. Būna ir taip, jog įsimylėjėlius vaidinantys aktoriai tiesiog negali vienas kito pakęsti.

Kaip tik tokių atvejų pavyzdžius mes ir pateikiame šiame straipsnyje. Kameroms nustojus filmuoti, negalėjo nustoti pyktis štai šios aktorių poros:

1. Ryan Gosling ir Rachel McAdams, filmas „Užrašų knygelė“ (angl. „The Notebook“)

Kol dramos „Užrašų knygelė“ personažai Allie ir Noah pykosi, skyrėsi ir galiausiai taikėsi, Rachel McAdams ir Ryan Gosling, rodos, tik pykosi.

Filmo režisierius Nicholas Cassavetes „VH1“ pasakojo, kad šie aktoriai tiesiog negalėjo vienas kito pakęsti, o viena dieną, tai buvo ypač aiškiai parodyta: Ryan besifilmuodamas kartu su Rachel paprašė, kad, vienai scenai, ji būtų pakeista į kitą aktorę, nes šis negalėjo jos pakęsti ir kartu dirbti. Pora priėjo net prie to, jog pradėjo vienas ant kito šaukti. Tačiau, rodos, visa ši įtampa reiškė kažką daugiau: kai filmas buvo užbaigtas, Gosling ir McAdams 3 metus buvo kartu.

2. Pierce Brosnan ir Teri Hatcher, filmas „Rytojus niekada nemiršta“ (angl. „Tomorrow Never Dies“)

Buvęs agentas 077 Pierce Brosnan, pasirodo, nerodė per didelio entuziazmo dirbant su 1998 m. filmo „Rytojus niekada nemiršta“ „Bondo mergina“ Teri Hatcher. Aktorius piktinosi dėl kolegės nepunktualumo ir pasikartojančių vėlavimų į darbą.

Bet vėliau paaiškėjo, kad vargšė apjuodinta Hatcher nesistengė būti „diva“: tuo metu ji buvo nėščia ir kentėjo nuo rytinių pykinimų.

3. Leonardo DiCaprio ir Claire Danes, filmas „Romeo ir Džuljeta“ (angl.„Romeo+Juliet“)

Nors Claire Danes buvo tik 16, kai ji filmavosi Baz Luhrmann režisuotoje 1996 m. dramoje „Romeo ir Džuljeta“, bet tai jai nesutrukdė pastebėti, koks erzinančiai nesubrendęs buvo jos 22 metų amžiaus kolega Leonardo DiCaprio. Na, o tuo tarpu, Leo Danes pasirodė įkyriai santūri. Pasak kai kurių gandų, kai kameros išsijungdavo, jiedu vengdavo bendrų pokalbių.

 

4. Patrick Swayze ir Jennifer Grey, filmas „Purvini šokiai“ (angl. „Dirty Dancing“)

Išsitraukite nosines ir pasiruoškite dideliam emociniam šokui.

Kad ir kokia šokiruojanti šia žinia bebūtų, pasirodo, kad filmuojantis legendiniame filme  „Purvini šokiai“, abu – ir Patrick Swayze, ir Jennifer Grey, apturėjo ne itin geras patirtis. Patrick dirbti su Jennifer, tariamai, įgriso, nes ji buvo per daug erzinanti ir labai sunkiai susikaupianti. Kad ir kaip bebūtų buvę, galiausiai jiedu susitaikė ir tapo draugais.

5. Marilyn Monroe ir Tony Curtis, filmas „Džiaze tik merginos“ (angl. „Some Like It Hot“)

Kai buvo paklaustas, koks jausmas užplūsdavo bučiuojant Marilyn Monroe, laikomą viena geidžiamiausių moterų visoje istorijoje, Tony Curtis atsakė: „jausmas toks, lyg bučiuotum Hitlerį“.

Nors, prieš filmuojantis Billy Wilder 1959 m. komedijoje „Džiaze tik merginos“, Curtis ir Monroe buvo įsimylėjėliai, Tony jausmai, dirbant šiame filme, gražiajai blondinei jau buvo atvėsę. Kai kurie šaltiniai sako, jog jam atsibodo jos nuolatinis „divos“ vaidmuo ir pastovūs perfilmavimų prašymai.

Pagal telegraph.co.uk informaciją

Nuotraukos – telegraph.co.uk ir wikimedia commons

 

 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>