Itin jautri istorija: kartu iki gyvenimo pabaigos

Kai  prieš 51 metus Fred Gilland vedė savo žmoną Janice Gilland, jis pažadėjo, kad jis bus šalia jos iki pat gyvenimo pabaigos. Šio pažado jis laikosi kiekvieną dieną, net kai jo žmonos nebėra šalia net 7 metus.

Šis vyras, kilęs iš Tennessio, įsipareigojo lankyti žmonos kapą – kas dieną keliauja automobiliu iki Lynnhurst kapinaičių, prisėda prie žmonos palaidotos urnos, ir ten praleidžia visą dieną. Būdamas 78 metų jis nepamiršta duoto pažado – praleisti kiekvieną dieną su pirmąją ir vienintele savo gyvenimo meile.

Kaip teigia pats Fredas, jis įsimylėjo žmoną iš pirmo žvilgsnio, ir ji visuomet buvo pati gražiausia moteris jo gyvenime. Jau beveik dekadą vyras lanko žmoną nesvarbu kokiu oru – ar lyja, ar šalta, ar šviečia saulė, jis tiesiog sėdi ir pasakoja žmonai gražiausius jų bendro gyvenimo prisiminimus.

Šio vyro gyvenimo rutina paprasta – lankyti žmoną tol, kol atėjus laikui jie vėl susitiks. Šį pavyzdį galėtų sekti kiekviena santuokoje gyvenanti pora – tai, ką pažadėjai savo vestuvių dieną, pravartu atsiminti visą likusį gyvenimą, ir nesvarbu, ar būna sunkesnių dienų, ar jos visgi lengvesnės, svarbu išlikti kartu ir priminti vienas kitam, kaip stipriai tą žmogų myli.

Šaltinis ir Video medžiaga: nbc4i.com

Komentuoti

Būkite pirmas pakomentavęs

KOMENTARAI

Your email address will not be published.