Jaunas vyras grodamas šalia benamių padeda jiems surinkti daugiau pinigų

Maždaug prieš du metus, išeidinėdamas iš metro stoties jaunas vyras pamatė benamę moterį, pirštu rodančią į jo nešamą gitarą ir sakančią: „jei turėčiau tokią, būtų daug lengviau užsidirbti pinigų.“ Nuo to laiko Leamy gelbsti benamiams muzikuodamas gatvėje šalia jų.

Jei Chris grodamas šalia vieno žmogaus uždirba 20 dolerių, tai visi tie pinigai ir atitenka benamiui, o tuo pačiu vyrukas dar paaukoja tokią pačią sumą dolerių „The Bowery Mission“ benamių žmonių prieglaudai ir prašo tą patį padaryti visų savo socialinio tinklapio sekėjų.

Nuo praėjusių metų šis gatvės muzikantas surinko daugiau nei 6000 dolerių Niujorko benamiams.

Visai neseniai, Leamy, vienam iš jo sutiktų benamių – Miguel Correa, sukūrė lėšas renkantį internetinį puslapį. Tikslas buvo surinkti 500 dolerių, kad būtų įmanoma ištraukti Miguel iš gatvės ir pastatyti jį ant kojų. Aukos ne tik padėjo Miguel susirasti darbą ir gyvenamą vietą, bet už jas taip pat buvo nupirkta 1257 patiekalai benamių bendruomenei.

Chris Leamy su Miguel Correa, C. Leamy asmeninio archyvo nuotr.

Chris keitė benamių gyvenimus, bet niekad negalvojo, kad šie jo veiksmai pakeis ir jo gyvenimą. Praėjusią savaitę jis pasirašė sutartį su „Sony“ įrašų kompanija.

Pagal sunnyskyz.com informaciją

Komentuoti

Būkite pirmas pakomentavęs

KOMENTARAI

Your email address will not be published.