Jautri istorija: šunelis pripildo sergančio berniuko gyvenimą naujomis spalvomis (VIDEO)

“Sveiki, aš Owenas, man septyneri, ir Haatchi yra pats geriausias mano draugas”. Tokiu prisistatymu pradedame šią istoriją. Ji apie dvi sielas, kurios rado viena kitą pačiu geriausiu metu. Owenas turi retą raumenų ligą, kuri jo raumenims pakenkia nuolatiniu tempimo jausmu ir dažnais mėšlungiais. Tik keli šimtai žmonių kenčia nuo šios ligos, tačiau video medžiagoje galime matyti, koks ypatingas ryšys sieja šiuos du herojus.

Haatchi šunelis buvo rastas surištas ir paliktas ant traukinio bėgių, tuo metu jį priglaudė gyvūnų prieglauda. Jam amputuota koja, ir dėl to niekas jo nenorėjo pasiimti namo. Kai Oweno pamotė pamatė šunelį, jai iš karto kilo idėja padovanoti jam namus ir supažindinti su panašaus likimo draugu.

Kai tik šunelis apsigyveno, Owenas Ir Haatchi tapo neišskiriamais draugais. Tarp jų atsirado ryšys, kurį suprasti gali tik jiedu, ne veltui sakoma, jog panašią patirtį turinčios sielos susijungia. Tokios istorijos turi sklisti iš lūpų į lūpas, kadangi gerumo negali būti per daug. Meilė keičia pasaulį, tad akivaizdu, jog Haatchi pripildė Oweno gyvenimą naujomis spalvomis ir pojūčiais.

 

Komentuoti

Būkite pirmas pakomentavęs

KOMENTARAI

Your email address will not be published.