• Šiandien yra: Ketvirtadienis, gruodžio 8, 2016

Jos moka mėgautis gyvenimu, džiaugtis šiluma ir turi gydomųjų galių

Katė, nuotr. reddit comKatė, nuotr. reddit com

Katės – tokie gyvūnai, kurių charakterį geriausiai apibūdina trys faktai.  Pirmasis, kad šie gyvūnai didžiąją savo gyvenimo dalį miega. Antrasis –  kai nemiega, kuria planą kaip užkariauti pasaulį ir trečiasis, kai nekuria plano jos ieško vietų, kur komfortiškai galėtų pasimėgauti šiluma. Žemiau pateiktose nuotraukose galite pamatyti, kad joms visiškai nesvarbu iš kur sklinda šiluma svarbiausia, kad jos ją jaustų. Palyginti su žmonėmis, katės daug geriau prisitaiko prie aukštesnės temperatūros todėl ir šildytis prieš saulę ar prie radiatoriaus jos gali valandų valandas.

Be visų šių trijų kačių charakterį apibūdinančių bruožų svarbu nepamiršti, kad katės turi ir gydomųjų galių.  Nustatyta, kad katino glostymas nuramina, net įveda į savotišką transą, atpalaiduoja kūną ir mintis, gydo depresiją. Katės gali puikiai gydyti skausmus dėl osteochondrozės ar kitų ligų, pagreitinti kaulų lūžimų gijimą bei padėti išvengti osteoporozės, mat kačių žemo dažnio murkimo garsas (infragarsas 4–16 Hz bei girdimojo dažnio garso bangos) veikia panašiai kaip fizioterapija.

 

 

 

Žymos:,

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>