• Šiandien yra: Pirmadienis, gruodžio 5, 2016

Judėjimas ir sveika mityba – ligų prevencijos priemonė

Judėk sveikai, Kauno miesto savivaldybės nuotr.Judėk sveikai, Kauno miesto savivaldybės nuotr.

Ankstesnėse radijo EXTRA FM laidose „Sveikas miestas Kaunas“ aiškintasi, ar Kaunas gali vadintis sveiku miestu ir kas jame vyksta, siekiant visuomenės sveikatos gerėjimo. Vienareikšmiškai – gali: kauniečiai judrūs ir aktyvus žmonės. Tiesa, tam, kad visuomenės sveikata gerėtų kiekvienas turėtų suprasti, jog naudą žmogaus organizmui teikia ne tik judėjimas, bet ir sveika mityba. Tad naujausios laidos tema „Judėjimas ir sveika mityba – ligų prevencinė priemonė“.

Sportas – sveikata. Frazė, kurią girdime dažnai, tačiau ar veika ji mus? Jei tai, kad judėti sveika, jums atrodo per menkas argumentas, kartu su sporto medicinos gydytoja Simona Mažeikyte, pateikiami svaresni įrodymai apie judėjimo naudą. O Respublikinės Kauno ligoninės gydytoja – dietologė Auksė Gečionienė paaiškina, kaip turėtų atrodyti kiekvieno sveikai besimaitinančio žmogaus dienos meniu.

 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>