Kaip sukučio „Fidget Spinner“ pagalba sukurti tikrą vaivorykštę?

Paprastas sukutis „Fidget Spinner“ iš tiesų nėra toks jau paprastas, nes sukėlė tikrą psichozę prekybininkų, vaikų ir tėvų galvose. Staiga šio paprasto žaislo prireikė visiems pasaulio vaikams, todėl tėvai karštligiškai jų ieško parduotuvėse ir dažnai išgirsta: “Nebeturime, ateikite rytoj”.

Kam tiksliai skirtas šis žaislas istorijų yra įvairių. Vieni pasakoja apie JAV gyvenančią moterį, kuri prieš daugelį metų šį žaislą sukūrė savo dukrai. Jį užpatentavo, pardavė keletą tūkstančių ir tuo viskas pasibaigė. Pasibaigus patento galiojimo laikui, naujo ji nebepriko. 2016-ųjų gruodį šis žaislas vėl buvo atgaivinas, tačiau jo paskirtis buvo labiau orientuota į ofiso darbuotojus. Esą šis žaisliukas padeda atsipalaiduoti.

Žinoma ir kita versija, esą šis žaislas skirtas aktyvumo ir dėmesio sutrikimams palengvinti, todėl jis ypač tinka autistams, o tokių tokių sutrikimų neturinčius žmones šis žaislas labiau blaško nei padeda.

Nepaisant šių istorijų, sukutis yra geidžiamas žaislas ir šiandien jį savo rankose laiko kone kiekvienas vaikas. Žemiau pateiktame vaizdo įraše galite pamatyti, kokį puikų dalyką jis gali sukurti. Tėtis su savo vaikais, plaudamas automobilį, sukučio pagalba išgavo tikrą vaivorykštę.

 

Komentuoti

Būkite pirmas pakomentavęs

KOMENTARAI

Your email address will not be published.