• Šiandien yra: Šeštadienis, gruodžio 10, 2016

Kaip surasti sau tinkamą žmogų?

Porelė, nuotr. FreepikPorelė, nuotr. Freepik

Yra du keliai rasti žmogų su kuriuo jus sietų tvirtas ryšys. Pirmasis – tai tvirtai žinoti, kokia turi būti jūsų antroji pusė. Jei jūs nežinote, kokio žmogaus jums reikia, kaip manote, kaip galėsite jį/ją surasti?

Antrasis kelias – būti tuo žmogumi, kokio jūs ir ieškote.  Visi puikiai žinome, jog santykiai – tai dvikryptis procesas. Je norite, kad jūsų antroji pusė turėtų tam tikras savybes ar charakterio bruožus, pirmiausia juos turite išvysti savyje. Portalas relrules.com siūlo atkreipti dėmesį į tas savybes, kurios yra darnių santykių pagrindas.

Kompromisas. 

Santykiai tarp dviejų žmonių negali būti geri, jei jie nežino, kaip rasti kompromisą. Kai susipažįstate su žmogumi, atkreipkite dėmesį ar jis yra linkęs ieškoti kompromiso net ir mažiausiuose dalykuose. Tai labai svarbu vertinant partnerio požiūrį į jus. Ar jam svarbu ko norite jūs? Ar jam svarbi jūsų laimė?

Savikontrolė.

Savikontrolė – tai dar vienas itin svarbus aspektas ieškant sau antrosios pusės. Labai svarbu atkreipti dėmesį kaip žmogus save kontroliuoja flirto, alkoholio, pasilinksminimo klausimais. Aukštą savikontrolę turintis žmogus visada atsispirs pagundoms ir pirmiausia sutelks dėmesį į santykius.

Dėmesys.

Dažniausia santykių žlugimo priežastis – dėmesio trūkumas. Negaunate pakankamai dėmesio? Tai gali būti ženklas, kad reikia ieškoti kito žmogaus. Dėmesys labai svarbus dėl to, kad jis parodo kokią vietą žmogaus gyvenime galite užimti. Ar būsite pirmoje vietoje? Ar tik antroje, o gal jums bus skiriama laiko tiek, kiek liks nuo kitų dalykų.

Orientacija į tikslą.

Svarbu atkreipti dėmesį į tai, ar žmogus orientuotas į tikslą, ar tik švaisto laiką veltui. Jei žmogus nežiūri į nieką rimtai, vadinasi, ir santykius gali ištikti toks pats likimas. Yra žmonių, kuriems gyvenimas yra tik ištisos linksmybės ir šie žmonės sunkiai žengia kitą žingsnį.

Kantrybė.

Kantrybė yra viena pagrindinių valinio charakterio savybių. Ji labai svarbi kuriant tarpusavio santykius. Įvertinkite ar žmogus tik gavęs atlyginimą jį iškart išleidžia, ar to daryti neskuba, ar smarkiai nekantrauja, kai padavėja laiku neatneša sąskaitos ir kaip elgiasi sugedus automobiliui kelyje. Jei kantrybe šiose situacijose žmpgus nepasižymia, vargiai, kantrybės turės ir su jumis.

Planavimas.

Turėti tikslą yra gerai, tačiau labai svarbu atkreipti dėmesį į tai, kaip žmogus jo siekia, kaip viską planuoja. Jei viskas dėliojama nuosekliai ir etapais, jei daug dirbama ir kryptingai einama link užsibrėžto tikslo, tikėtina, kad santykiai taip pat pereis vis į kitą etapą.

 

 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>