Kam priklauso tikroji Titaniko meilės istorija?

Retas, kuris nematė režisieriaus Jameso Camerono filmo “Titanikas”, pasakojančio apie dviejų jaunų žmonių tvirtą ir nenugalimą meilę. Būtent po šio filmo aktoriai Kate Winslet ir Leonardo DiCaprio kaip reikiant išgarsėjo. Tik kam priklauso tikroji meilės istorija, kurią filme įkūnijo minėti aktoriai?

Filme parodytos meilės istorijos nebuvo vien tik režisieriaus  fantazijos vaisius. Vieną jų liudijo po katastrofos išgyvenę žmonės ir ji priklauso JAV mažmeninės prekybos centrų tinklo “Macy’s” įkūrėjui Isidor Straus ir jo žmonai Idai. Pora leisdamasi į pirmąją “Titaniko” kelionę. net negalėjo susapnuoti, koks tragiškas likimas jų laukia.

Laivui kliudžius ledkalnį ir prasidėjus gelbėjimo operacijai, Isidor pirmenybės tvarka buvo pasiūlyta lipti į valtį ir gelbėtis. Vyro skęstantis laivas neišgąsdino. Matydamas, kad laive dar yra moterų ir vaikų, jis atsisakė lipti į gelbėjimosi valtį, o su juo ir žmona Ida. Į savo vietą moteris pasodino nesiniai pasamdytą anglę tarnaitę ir padavė jai savo kailinius. Ida tarė, kad nepaliks savo vyro, nes kartu jie bus iki pabaigos. Sėdintys gelbėjimosi valtyje, paskutinį kartą matė juos stovinčius ant denio ir laikantis už rankos.

Pagal wikipedia.com

Komentuoti

Būkite pirmas pakomentavęs

KOMENTARAI

Your email address will not be published.