• Šiandien yra: Šeštadienis, gruodžio 10, 2016

Karo suniokotas didžiausias Sirijos miestas Alepas – kaip jis atrodo šiandien?

Aleppo mieste darytos nuotraukos prieš ir po Sirijos pilietinio karo, Hannah Karim nuotr.Aleppo mieste darytos nuotraukos prieš ir po Sirijos pilietinio karo, Hannah Karim nuotr.

Alepas – didžiausias Sirijos miestas ir prefektūra šiaurės vakarų Sirijoje. Tai seniausias regiono miestas, Antikoje žinomas kaip Khalpe, o Helenizmo epochoje kaip Beroea. Daugelį amžių Alepas buvo didžiausiu Didžiosios Sirijos miestu ir trečiu pagal dydį Osmanų imperijoje (po Konstantinopolio ir Kairo).

2012-ais metais liepos 19-ą šiame mieste prasidėjo karinis konfliktas, kaip dalis Sirijos pilietinio karo. Konflikto pradžia buvo pažymėta iš  sraigtasparnio išmestomis bombomis, pražudžiusiomis tūkstančius žmonių ir privertusiu šimtus tūkstančių evakuotis. Ši kova lėmė katastrofišką Alepo senamiesčio, kuris priklausė UNESCO Pasaulio paveldui, sunaikinimą.

Galerijoje pateikiame 28-ias tų pačių vietų nuotraukas, darytos viename seniausių pasaulyje gyvenamų miestų Alepe prieš ir po Sirijos karo.

Pagal boredpanda.com informaciją

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>